Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Éjszaka begörcsölt a hasam...

Éjszaka begörcsölt a hasam elég erősen, kimentem pisilni és azonnal elmúlt, ez okozhat bajt?

Figyelt kérdés
6 hetes múltam, gravidát szedek, csütörtökön mennék az első ultrahangra
2009. máj. 25. 06:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha elmúlt a görcs, nem hiszem, hogy bármi baj lenne, lehet, hogy a hólyagod volt nagyon tele és emiatt volt a görcs. Persze, azért figyeld magad és ha bármiféle vérzést, barnázást észlelsz, minél hamarabb keresd fel az orvosodat. Minden jót!
2009. máj. 25. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
barnázás, vérzés nem volt, 3 dl vizet este megittam szerintem, most csak annyit érzek hogy van pocakom, de nem fáj
2009. máj. 25. 07:03
 3/5 anonim ***** válasza:

Azért, ha ma bármi furát észlelnél, menj el dokihoz vagy hívd fel, hogy mit tegyél. Legalább megnyugszol.

De szerintem nem lesz baj! Sokat ittál este!

2009. máj. 25. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, múlt kedden voltam a dokinál hüvelygyulladás miatt és cytologiát csinált, amúgy semmi tünet, semmi folyás, csak a mell érzékenysége meg enyhe hányinger, 19 hós kisfiamat ma nem tudom kire bízni, csak a védőnönkhöz tudok elmenni, orvoshoz másik városba járok még, ide csak terhesgondozásra jár ki a doki
2009. máj. 25. 07:54
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért, ha van rá mód, hívd fel a védőnődet, hogy mit tanácsol!
2009. máj. 25. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!