Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől lehet? Reggel begörcsölt...

Mitől lehet? Reggel begörcsölt a hasam, a köldököm magasságában, reggel 6 óta görcsöl, hányingerem van.

Figyelt kérdés
14 hetes 3 napos vagyok, mitől lehet ez a nem szűnő göcs, és hányinger? Volt nektek ilyen? Mit tegyek?
2010. nov. 11. 08:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha tényleg nem szűnik, akkor irány az orvos, ne várj itt a válaszokra, nehogy gubanc legyen!!! Szorítok Neked!

28 hetes kismama

2010. nov. 11. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt, szerintem orvos. Inkább feleslegesen. Remélem minden jól alakul.
2010. nov. 11. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Irány az orvos azonnal!!!! Egy kis görcsölés belefér, ahogy nyúlnak az izmok, de ha már ilyen sokáig tart, az már egyáltalán nem jó jel!!! Sipirc az ügyeletre gyorsan!!!!


Majd írd meg, mi van veled, kívánom, hogy ne legyen semmi baj!

2010. nov. 11. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, legalább a háziorvosodhoz menj el.Én azt gyanítom, hogy ennek semmi köze a babához.Ez gyomor probléma lesz.A gyomor sugárzik ki a köldök területére.A görcs, hányinger is stimmel.Szerintem vagy elkaptál valamit, vagy gyomorrontásod van.Én a helyedben előbb elmennék a házi dokihoz, és ha ő rendben talál, akkor mennék a szülész orvosomhoz.Én biztos vagyok benne, hogy a baba remekül érzi magát most is.
2010. nov. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!