Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség és elhuzodo huvelygo...

Terhesség és elhuzodo huvelygombara van tipped? Bovebben lent.

Figyelt kérdés
8hetes terhes vagyok,kb 3hete jelentkeztek az elso viszketos tunetek,voltam orvosnàl,felirt egy spéci intim mosdogélt+huvelykupot+krémet , màr 3-4napja kezdtem a kezelést,de sajnos nagy vàltozàs nem tortént! màr fàj a segglyukam is, a sok vakaràstol,mivel màr sebesre dorzsoltem.mit tegyek,amitol hamar begyogyul?
2012. jan. 10. 23:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Napi fürdés, ne egyél édességet, cukrot egyáltalán. Használd rendszeresen a gyógyszert amit kaptál. Valami vitamint is pl elevit szedj!
2012. jan. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én épp most tisztáztam, hogy nem gombám van, hanem bő folyásom. Borzasztóan irritál, viszket, persze, éjjelente kimegyek hogy wc-papírral jól kitörölgessem, de alig fekszem vissza, máris viszket újra, aludni sem tudok tőle...

de azonkívül, hogy tűrünk, nem tudom, mit lehetne tenni, sajnos.

2012. jan. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tuti felkeresném az orvosomat, hogy nem javult semmit a helyzet! miért nem mész vissza hozzá? ha ilyen bő folyásod lenne mint az előttem szólónak, azt sem hiszem, hogy nem valami baci vagy gomba okozta! ebbe nem szabad belenyugodni! nehogy nagyon felülfertőződjön és bemenjen a baktérium a méhedbe!
2012. jan. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
9:36 vagyok: nem gomba és nem baci. Természetes terhességi folyás. Dokim csak jobban tudja, nem? Csak sok. Én inkább tűrök, mithogy helyileg nyomassam hiába a gombaölőt. De mindenki maga tudja, minek teszi ki a gyerekét és minek nem.
2012. jan. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!