Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetek terhes? (Mellfájdalom,...

Lehetek terhes? (Mellfájdalom, folyamatos evés, néha fájdogál a hasam, és persze késik a mensim! ) Volt valakinek olyan, hogy az egyik melle jobban fájt terhességben?

Figyelt kérdés
Elvileg ovukor voltunk együtt a párommal, aztán kb.1 hétre rá elkezdett fájni a mellem, de inkább a bal, a jobb is érzékeny, de az nem annyira, késik a mensim már 9. napja. Néha úgy érzem mintha meg akarna jönni, de aztán semmi! Folyamatosan csak ennék, főleg édességet :), ja és sík ideg vagyok, nagyon ingerlékeny vagyok. Még nem mertem tesztelni,múlt hónapban is késett 5 napot, teszteltem, neg. let és a mensim is megjött :(. Most nagyon izgulok!
2012. jan. 10. 21:05
 1/6 anonim ***** válasza:
9 nap után csak kellene! Kérlek tesztelj, szurkolok! A tüneteid helyén valóak! Írj, ha teszteltél!
2012. jan. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem még most is a bal mellem fáj sokkal, de sokkal jobban, pedig ez a 22. hét. Drukkolok! :)
2012. jan. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, meg a szurkolást!


Teszteltem ma reggel, negatív, de nagyon, annyira, hogy meg beleképzelni sem tudom a csíkot :(! Irány a dokibácsi, jövő hétre meg van az időpontom! Ő csak okosabb mint én :)!

2012. jan. 11. 18:26
 4/6 A kérdező kommentje:
Habár novemberben voltam dokinál, megvizsgált, UH-t is csinált, meg cytológiát, minden OK volt. Ja és az ébredési hőm is már jó ideje 37 fok felett van! Akkor ez most mi? Nem értem! Na majd a dokibácsi..., remélem ő rá jön a turpisságra :)!
2012. jan. 11. 22:01
 5/6 A kérdező kommentje:
És még mindig NO mensi!
2012. jan. 11. 22:02
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát ma megjött :((((!
2012. jan. 14. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!