Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti milyen terhességi csíkok...

Ti milyen terhességi csíkok elleni testápolót használtatok? Tudtok ajánlani valami jót?

Figyelt kérdés
Hol lehet kapni?
2012. jan. 2. 20:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
babaolaj:-) Én azt használtam (Tescos-at). Amint megtudtam, hogy babát várok, minden fürdés után a nedves bőrömet kentem. Egyetlen egy csíkom sem lett, pedig 20 kg jött fel, főleg a hasamra. De biztos, sok függ a genetikától is. Anyukámnak 3-unk után nem lett csíkja, és nem kente semmivel magát.
2012. jan. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Én többet is próbáltam, de a 80%-ra allergiás lettem.. :/


Végül az orvosom a Nivea krémet ajánlotta, hogy jó vastagon kenegessem vele a bőröm. Bevált.. igaz nem múltak el a csíkok - egyből -, de halványodtak és nem 'szaporodtak' tovább.

5 hónapos a lányom, minden plusz kiló lement rólam és meg se látszik, hogy voltak csíkjaim. Azt hiszem genetikailag szerencsés vagyok...

2012. jan. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Olívaolaj!Szinte minden üzletben árulják!
2012. jan. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Szia! Én búzacsíra olajat és olíva olajat kevertem össze. Teljesen természetes, illat- és vegyi anyagoktól mentes és olcsóbban ki is jön.
2012. jan. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
semmit sem használtam.nagy ritkán amikor eszembe jutott bekentem testápolóval(kb havi egyszer),és ennyi.egy csíkom sem lett pedig 25 kilót híztam amit szülés után nagyon hamar le is adtam,az összeset.mégsem vagyok csíkos.pedig anyum is meg mamám is csíkosodtak a terhességeik alatt.szóval én a genetikának sem tulajdonítanék ez ügyben túl nagy jelentőséget.
2012. jan. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Babaolajat használtam, kipróbáltam a Gabit és a Johnson's- t is, de egyik sem vált be - csupán a has középig repedtem ki...eddig -.

38+2 km

2012. jan. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Bübchen testápoló és/vagy olaj. Müllerben kapható. Nekem 1 csíkom sem lett, de nem tudom emiatt-e vagy tényleg csak a felmenőimnek köszönhetem.
2012. jan. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy mit használsz, ha ki akar repedni a bőröd, sajnos ki fog.

Az elsőnél Neutrogena extra száraz bőrre való kézkrémmel kentem a hasamat és a cicimet, olyan elviselhetetlenül viszketett. A cicim kirepedt már a 17. héten, a hasamon szerencsére egyetlen csík sincs. Most a másodikkal nem viszket annyira, sima olívaolajat használok, vagy néha fürdés után vizes bőrre a Johnson's olajgélt. 26. hétben járok, és egyelőre egyetlen új csíkom sincs.

2012. jan. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Johnsons aloe verás babaolajjal kentem végig, minden zuhanyzás után, meg az utolsó harmadban Avent krémmel, mert nagyon viszketett a hasam akkor már.

Nekem sem lett csíkom, és nem merem semmire sem fogni, sem krémre, sem genetikára, mert pl. Anyukám hasa, melle, mindene iszonyú csíkos, és ismerek sok kismamát, akik legalább annyit kenegették magukat, mint én, és mégis csíkosak ...

2012. jan. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Ja bocs, a babaolaj pl. Tescoban, DM-ben kapható, az Avent krém Brendonban, de az nagyon drága.
2012. jan. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!