Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mekkora a legkisebb magzat...

Mekkora a legkisebb magzat (hétre, mm-re), amit UH-val már látni lehet egy viszonylag nem új géppel?

Figyelt kérdés
2012. jan. 11. 13:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát felénk híresen car UH gépek vannak az sztk-ban és mindkét gyerekemet csak 7 hetesen látták előtte szinte semmit, még azt is megpróbálták belém beszélni hogy miből gondolom hogy egyáltalán terhes vagyok és a teszt tévedhet is... de hogy mitől tévedhet azt nem magyarázták meg:)

Nem izgultam különösebben mert tudtam hogy babás vagyok, szépen kivártam a 7 hetet (egyiket pont 7 hetesen másikat 7+2.) és elmentem újra.

2012. jan. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem az első lányom 3 mm volt, amikor a doki látta hasi UH-al, a második babám, már pár nappal nagyobb 4,5 mm-es volt.
2012. jan. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem kereken 6hetesen 2 mm volt az embrio
2012. jan. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!