Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire lehetek biztos...

Mennyire lehetek biztos benne, hogy tényleg lány?

Figyelt kérdés

A 19. heti genetikai ultrahangon rákérdeztem az orvosnál, hogy látja-e már, hogy fiú vagy lány a baba, és azonnal rávágta, hogy lány.

A vizsgálat során rákérdeztem, hogy ez mennyire biztos, erre annyit mondott, hogy Ő annak látja, illetve meg is mutatta az uh-n nekem is. Alulról lehetett látni a fenekét, és a lába között valóban nem volt semmi.

Annak idején a fiamnál egyértelműen ott volt a kuki ugyanebben a testhelyzetben tisztán lehetett látni.

Nem takarta azt a részt semmilyen testrésze, szóval még én "laikus" szemmel is lánynak láttam. Ebben az esetben már biztos lehetek benne, hogy lány lesz, vagy még előfordulhat, hogy valamiért nem látszott, és mégis fiú?


2012. jan. 11. 14:19
 1/4 anonim ***** válasza:

20 hetesen is, 24 hetesen is és 28 hetesen is lányt mondott az orvosom. (4 hetente jártam magánba, mindig meg UH-ozott.)

32 hetesen derült ki, hogy fiú.

Lehet, hogy neked lányod van de azért ne éld bele nagyon magad, hátha mégse. Volt már ilyen.

2012. jan. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
a dokim anno azt mondta, biztosak csak a szülés után lehetünk benne, h lány, de hozzátette, h ő eddig soha nem tévedett és én is szilvának láttam amit láttam.Szerintem ha te UH-hoz szokott szemmel (2.gyerek) és a doki is lányt látott, valószínűleg jól láttátok, várj még 1-2 uh-t és ha azok is megerősítik, kislány lesz. Bár ismerősömék szülés után adhatták el az egész rózsaszín kelengyét mert mégis fiú lett, ilyen is van. Nekem összvissz 3 uh-n mutatkozott, ezeken lánynak, lány lett.
2012. jan. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szia. Lányomnál nekem is a 19. hetesen mondták meg hogy lány. Utána sem változott. Most fiút várok, már a 15. héten látszott a kuki, és azóta is az van neki.

25 hetes km

2012. jan. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia

Én tegnap voltam.

Van már egy fiam, őnála is megmondták ilyenkor hogy fiú.

Én is rákérdeztem határozottan kislány.

3D-n is megnézte és én is láttam hogy nincs a lába között semmi :-)

Nem takarta magát a drága.

Szerintem elhiheted.

2012. jan. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!