Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is érzi úgy hogy nem...

Más is érzi úgy hogy nem telik az idő?

Figyelt kérdés
26 hetes vagyok, de olyan mintha megállt volna az idő.Már alig várom a kisfiamat, szeretnék már a szülésnél tartani.Ti nem érzitek így?Úgy szeretnék már babázni.
2009. máj. 25. 11:17
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem is lassan telt a 24. héttől a 29. hétig. Most meg már repül.


34 hetesmkm

2009. máj. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia,én is igy éreztem,alig vártam h láthassam a kislányom,mostmeg úgy hiányzik a terhesség:) Gyorsan el fog ám telni ez a kis idő már:)Sok boldogságot!
2009. máj. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Jajj, már én is azt várom hogy repüljön egy kicsit, szörnyű így itthon, tétlenül, ugyanis pihenésre, fekvésre vagyok ítélve, ráadásul itt ez a nyomasztó meleg is, és még mennyi van előttem.
2009. máj. 25. 11:22
 4/7 A kérdező kommentje:
Ja igen, azzal tisztában vagyok hogy hiányozni fog a terhesség, meg a mocorgás.De mégis alig várom már, kíváncsi vagyok hogy milyen, hogy néz majd ki, kire hasonlít, milyen a hangja, meg alig várom már az apukája is végre büszke papa lehessen, régóta várjuk már, sok rossz történt eddig velünk.
2009. máj. 25. 11:24
 5/7 anonim ***** válasza:
:DDD Sok boldogságot Nektek a Picurkához!
2009. máj. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nektek is minden jót!!
2009. máj. 25. 11:32
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 34 hetes vagyok és Én is úgy érzem nem kar telni az idő. Már egyre több a kellemetlenség, fáj itt-ott, és már nagyon várom hogy végre kibújjon a drágám. Ráadásul ahogy halad előre az idő egyre lehangoltabb vagyok, nincs kedvem semmihez. Biztos a hormonok játszanak velem...

De azért kitartunk a Drágaságomért:-)

Üdv! Neked is kitartást!

2009. máj. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!