Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » áprilisra kiírt kismamik,...

áprilisra kiírt kismamik, hogy vagytok? Hogy telik a napotok? Mennyire aktív a picur? Szedtek homeopátiás bogyókat? Minden érdekel!

Figyelt kérdés
2011. ápr. 6. 16:02
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
én április legvégére vagyok kiírva. Vannak görcseim és fáradtnak érzem magam sokszor. Éjjel sokszor felébredek. Izgatott vagyok, hogy mikor jön el a nap! És te?
2011. ápr. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

Sziasztok!!


Április 12,jósló fájások alig, picurkám aktív és kislány!!!

2 féle bogyót szedek szülés segítésre és még 2 félét a szülés napjára beszereztem,mindent szülésznővel megbeszéltem! Vagyis ő ajánlotta!


én hétfőn szülni szerettem volna,de Luca nem akar jönni,köszöni szépen jól el van oda bent!


keddre már megkaptam a beutalót,h befektetnek!


Különben jól vagyok, csak gyakori pisilés,gyomorsav de semmi fizikai akadályom nincs a pocakomtól!


Még annyi zavar h 1 hete szétrepedt a bőröm a hasamon,nagyon csúnyán és ha megszültem volna hamarabb most nem lenne olyan csúnya!


Nem nagyon zavar,csak hát csak nőből vagyunk!!!


Boldog babavárást!!!

2011. ápr. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Április 25-re húsvét hétfőre vagyok kiirva!Pénteken elment a nyákdugóm két napja hasmenésem van jóslók is akadnak nagyon aktiv a baba és elég rendesen vizesedem is :) A neme pedig meglepi mert a drága nem mutogatta magát
2011. ápr. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Sziasztok én április 24-re vagyok kiírva.Jól vagyunk nincs semmi gond.ma megyek dokihoz,farfekvéses.Félek a szüléstől nem akarok császárt.Nekem se látta egyszer se a doki mi lesz kisfiú vagy kislány,csak 4d-n mondták,hogy fiú.Hát majd kiderül.Kitartást lányok én még nagyon bizakodom,hogy megfordul.Nagyon aktív baba.
2011. ápr. 7. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
sziasztok! köszönöm a válaszokat várok még! én április 26-ra vagyok kiírva,és kisfiam lesz!teljesen jól érzem magam még nem jóslózok de valahogy mégis úgy érzem,hogy hamarabb fog jönni!vizesedni vizesedek pár napja,a méhszájam is elkezdett kinyílni hát kb ennyi!nagyon várom már ,hogy babázzak:)
2011. ápr. 7. 09:41
 6/25 anonim ***** válasza:

Hu de jó nektek lányok én már majd megőrülök h a kezemben tarthassam,de semmi!!!!

Kedd egyre közelebb lesz....kislányom igazi nő.....várat...

a méhszájam is csak "nyiladozik"....


Szép napot!!!

2011. ápr. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
21:03-as vagyok azt elfelejtettem irni hogy én málnalevél teát iszom majd kiderül mennyire segit!Mostmár egyikünknek sincs sok hátra bár mindig ez a legnehezebb kivárni hogy már velünk legyenek :) Mindenkinek könnyű szülést kivánok
2011. ápr. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
én is málnalevél teát iszom bízni kell benne és akkor reméljük segít!:)nekem meggyőződésem,hogy így lesz:) és valóban nincs sok hátra egyikünknek sem, mindenkinek könnyű szülést kívánok!
2011. ápr. 7. 14:32
 9/25 anonim ***** válasza:

Sziasztok,

én is 12-re voltam kiírva, de nem jött a kisasszony. Tegnap este összebújás után 5 perces erős görcseim voltak, de el tudtam aludni és elmúlt. Én már nagyon szenvedek.

2011. ápr. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

ÁPR 19

második baba, kisfiú, sokat mozog de nagyon renyhén már, szerintem nincs helye.

rosszul telnek a napok, alig vánszorognak, van egy csomó bajom, szerencsére a picur jól van.

semmi komoly amúgy, pisim, vérnyomásom, cukrom, minden tök jó, DE:

-20 kiló van rajtam (pont mint először), ennek szerintem nagy része ödéma, iszonyatosan nézek ki

-nagyon alacsony vagyok, így hiába van let a hasam még mindig ég a gyomrom

-nem alszom csak ilyen 3 órákat, aztán jóslófájás közben vánszorgok ki pisilni

-a jóslóim nagyon erősek, de ritkák és rendszertelenek

-egész nap mensisen fáj a hasam, de nem görcs, hozzá nyűgös és lomha vagyok mint mensi előtt

-kisfiam szegény menne ki sétálni, játszóterezni, de rossz az idő, még a kisboltig is nehezen jutunk el

-nem tudom őt másra bízni hogy pihenhessek, mert anyukámék dolgoznak, szülés alatt tudnak csak kivenni 1-2 napot majd, párom hajnaltól estig dolgozik így rám marad minden

-fáj a derekam

-nem kívánok semmi kaját, de éhes vagyok, semmi nem ízlik viszont


A jó dolgok:

picifiam alig várja a kistesót, folyton bújik, simogat, ilyenkor bőgnék a boldogságtól :)

párom egész nap hívogat hogy mizu, hogy vagyok, meséljek

egész nap gondolkozom milyen lesz majd, alig várom hogy lássam őt :)

végre bátran lehet szexelni (eddig se voltunk tiltva, de nem esett jól pszichésen, meg utána mindig keményedek, ezért vártunk a mindennapos együttlétekkel a 36. hétig) nemcsak néha és óvatosan :)

most sem félek egyáltalán semmitől, várom a szülést magát is


Homeós cuccokat most nem szedek, mindig elfelejtem, de a szülős táskában benne van, majd vajúdáskor jó lesz. Málnalevelet én is iszom, de szerintem a bélmozgásomon kívül mást nemigen gyorsít, az első babánál se vettem észre, hogy használna :)

2011. ápr. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!