Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Zold teat lehet inni?

Zold teat lehet inni?

Figyelt kérdés
2009. máj. 25. 13:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia!A maximalis megengedett koffeinbevitel terhesseg alatt 300mg.naponta.A zold tea 2,5dl-20 mg.koffeint tartalmaz.Ehhez igazodj.Egyebkent van aki azt mondja hogy gyorsabban kiuriti a szervezetbol az asvanyi anyagokat es ez nem jo ,viszont segit a vizesedes ellen(odema).
2009. máj. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
es milyen teat lehet inni akkor?
2009. máj. 25. 13:21
 3/6 anonim ***** válasza:
Tegnap volt egy ilyen kérdés!A mugy miért ne lehetne!Amit megkívánsz,bármit!Régen nagyanyáink nem foglalkoztak vele,mit ehenek ihatnak.A háborúban örültek ha ételhez ju http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..
2009. máj. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem fejezte be a választ.Szóval a háborúk idején örültek ha ételhez jutottak,bármi volt is az!De mégis egészséges gyerekek születtek.
2009. máj. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetne?

Én nagyrészt azt iszok.

A doki+ a védőnő is ajánlotta a tea+ásványvíz-fogyasztást.

Biztos minden nap figyelni fogom, hogy most 299 mg koffeint vittem-e be a szervezetembe, vagy 310-et...

Ne aggódj ilyeneken, bátran igyál, egyél, amit megkívánsz!

Nyílván a fekete kávéval vagy a kólával métékkel kell bánni...

2009. máj. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tehat lehet zoldteat inni csak nem mertektelenul.Elso voltam,azert adtam pontos adatokat mert ki lehet szamitani hogy akkor mennyi a megengedett.En is terhes vagyok es alig varom hogy reggel legyen hogy kavezhassak ,megsem iszom literszamra.
2009. máj. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!