Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 38 hetes multam. Az utobbi...

38 hetes multam. Az utobbi napokban alig birok reggel felkellni (10 korul). Reggeli utan vagy 2 oraval egyszeruen nem birom nyitva tartani a szemem es muszaj aludnom egy oracskat. Normalis ez?

Figyelt kérdés
Keszulne a testem a szulesre?Gyujtene az energiat?Mas is van/volt igy?Tapasztalatok?
2009. máj. 25. 13:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Én is így vagyok ezzel, legszívesebben egész nap csak aludnék, de hiába alszom sokat, mégsem vagyok kipihent. Bár én még csak a 36. hétben vagyok, de nekem most derült ki, h elég durván vérszegény lettem a terhesség alatt, és emiatt vagyok ilyen semmilyen...

De lehet, h nálad nem ez az ok, te már valószínűleg közelebb vagy a szüléshez, lehet, tényleg az készülődik :)

2009. máj. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia! Most kezdem a 26. hetet, de én is 12 órákat alszom (már persze közben a pici sokszor felébreszt). Nálam is kezdődő vérszegénységet találtak, most fogom megkapni a vasat, amit ír a doki. Vérképet csináltak mostanában? Lehet, hogy érdemes lenne rákérdezned.


Nekem kb. 3 hete lett érezhető, hogy ennyire fáradok, itthonról dolgozom, heti 1 napot járok be. Mikor heti 2 véletlenül, a másodikon már úgy érzem álmodok, annyira nem vagyok magamnál. Anyukámnál ugyanez volt.

2009. máj. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem is volt-van ilyen, bár most már nagyon a végén egyre kevesebb, inkább a fészekrakó túltengés van bennem.

Utolsó 2 hónapban volt ez, én arra gyanakodtam hogy túl sokat-nehezet reggelizek, és az emésztés viszi el az erőmet. Ha lightosabbra vettem, kimaradt ez a kóma, kivéve a kivételeket :)...

Vérképemmel semmi baj. Egyszerűen figyelni kell a testedet,ha pihenni kell, akkor azt kell, ez így OK szerintem.

2009. máj. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!