Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki mit kíván mostani terhesség...

Ki mit kíván mostani terhessége alatt?

Figyelt kérdés
Nálam a Medve sajt és a kóla van porondon :)
2012. jan. 12. 11:09
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

citrom minden mennyiségbe!


Kolát csak mértékkel igyál az nem tesz jót, és is amikor megkívántam akkor egy féldoboznyit ittam a többit a párom itta meg :D

2012. jan. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Szinte semmit. esetleg kaukázusi kefír aszalt ananásszal, meg citromos víz:)
2012. jan. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Én a pizzáért vagyok megőrülve. És utána egy jó nagy pohár cola. Én ha megkivánom meg is iszom. Heti egy-két pohár colátol semmi baj nem lesz. Maximum a baba lesz aktivabb.
2012. jan. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Én a 14. hét körül mekis sültkrumplira vágytam, 3 napig minden este ettem-nem volt fogyós, de már elmúlt, most éppen a knorr levesekre vagyok rákattanva meg a nutellára. Azért persze nem kilószám zabálok :)

17 hkm

2012. jan. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Kakaót, semmi mást!
2012. jan. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

A kefír ananásszal, az nem gyenge :))

Kevés kólát iszom, de enyhíti a hányingert, ami jól esik.

Mivel a kávéra gondolni sem tudok, így a kevés kóla szerintem nem árthat.

2012. jan. 12. 11:56
 7/22 anonim ***** válasza:
A kólát én is kívántam,már nem. A hányingert csökkentette nekem is. Én most az édes ízeket kívánom nagyon. 10hkm.
2012. jan. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Olajbogyót magában, utána jöhet a túró rudi. Oda vagyok ezekért a sz@r cukros üdcsikért én is (kóla, őszilé). Máskor sosem iszom ilyesmit, most, ha megkívánom, igen, de én is odafigyelek a mértéktartásra. Rengeteg tejet iszom. Ja, és meggybefőtt töménytelen mennyiségben!
2012. jan. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Olyan furcsa, hogy megkívánok valamit (pl. tegnap a kovi ubit), aztán ha megeszem, hányingerem van tőle. Akkor meg miért kívánom :)
2012. jan. 12. 12:36
 10/22 anonim ***** válasza:
Én a gomba, bármilyen formában, a citrom, meg a kígyóuborka!:)
2012. jan. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!