Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24hetesen rákaptam a light...

24hetesen rákaptam a light cola-ra, mindennap innom kell, annyira jól esik, káros lehet a picinek?

Figyelt kérdés
2009. máj. 25. 14:38
 1/5 anonim ***** válasza:

szia!

a kóla gátolja a calcium beépülését a csontokba. Szoval ezért nem igazán egészséges, plusz a vitaminok, vas felszivodása sem az igazi.

2009. máj. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem mértékkel nem káros, de én az aszpartámmal édesített light dolgokkal vigyázok, van olyan ország ahol betiltották mert rákkeltő. Nem zörög a haraszt....

14 hetes

2009. máj. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nem viszed túlzásba, csak napi 1-2 pohárral iszol, nem okozhat problémát. Persze, az lenne a legjobb, ha nem innád, de mindent nem lehet megvonni még egy várandós anyukától sem... Tehát csak mértékkel, ha ennyire kívánod!
2009. máj. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem egészséges, de szerintem, ha tényleg annyira kívánod minimálisat ihatsz. Én is így voltam a terhesség alatt (bár én mindig kóla függő voltam), muszáj volt akkor is innom legalább egy pohárral naponta. Gyereknek semmi baja nem lett.
2009. máj. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, inkább ne a light változatot idd, ha iszod is, mert a kismamáknak nem a legjobb az édesítőszer..
2009. máj. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!