Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vettem egy babakocsit használt...

Vettem egy babakocsit használtan. Jó-e a minőségű és bele merjem e tenni a babát? Képpel.

Figyelt kérdés

előző kérdést is én irtam nemtudom olvasta e mindenki ezért leirom . Nem mindenki látta a képet amit a végére tettem fel ezért teszem fel megint. Most elgondolkodtam mert ahogy telik az idő és közeleg a szülés azon gondolkodom belemerjem e tenni . a huzatot nemlehet levenni probáltam kézzel mosni de az nem olyan. egyszer mikor megvettük a macska is beleugrott. és Jónak tünik de csak nemtudom van e benne bacilus. vagy mitudom én . szóval a véleményekre lenne szükségem. ilyan mózeskosár van benne és sportkocsira is lehet alakitani és van hozzá esővédő de aha majd nemhasználja a mózeskosarat akkor?nincs hozzá az amin az ujnak van amit ráhuznak a kocsira.


[link]


[link]


2009. máj. 25. 15:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Még mindig nem értem mije hiányzik?Amikor nem használjuka mózest, akkor a sportrészt használjuk.Mit akarsz ráhúzni?
2009. máj. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
van ez a huzat ami ha nincs esővédő vagy alszik és már a sportrészvan mert nagy a baba akkor szkták ráhúzni hogy takarja a kistestét . nemtudom érthetőe :?
2009. máj. 25. 15:43
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha macskátok van, akkor gondolom kertesben laktok. (Remélem) Szóval vidd ki az udvarra és slaggal mosd le, ilyen jó időben estére megszárad. Az első babakocsi nekünk is használt volt. Nehezen jöttem rá hogy kell leszedni a huzatot, de végülis sikerült és kimostam. Aztán később vettünk egy új ernyőre csukható kocsit. És szerinted melyik romlott el? Az új. Úgyhogy emiatt sem kell izgulnod, bármilyen kocsival megeshet.
2009. máj. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Amiről írsz, az nincsen.
2009. máj. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Még nem néztem meg a képet, de mi használtan kaptunk egy kocsit és használom.Vanissel tisztítottam ki meg a fekvő részére anya varrt egy huzatos kis vatelin bélésű(de ez pár centis)betétet és ezen fekszik a kislányom, mostanában teszek ebbe is meg hordozóba is törölközőt, az jól szívja a nedvességet, feje alá textilpelust.Szerintem nem lesz baja a picurnak nyugodtan tedd bele de mindjárt megnézem a képet is.
2009. máj. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A lábzsákra gondolsz? Azt inkább csak télen használják. Amúgy nem az tartja a testét, hanem a biztonsági öv vagy a karfa. Ha ennyire izgulsz emiatt, akkor azt javaslom, hogy 6 hós koráig használd ezt és utána vegyél egy sport babakocsit. Amíg fekszik, addig nem tud kiesni.
2009. máj. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nyugodtan használhatod, utolsó vagyok megnéztem a képet.A slagos megoldás rendben szerintem is.
2009. máj. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szia! Esetleg takarító géppel is kitakaríthatod, amivel bútorokat vagy szőnyegeket is szokták. Biztosan van valakinek az ismerettségi körödben, aki kölcsönadná, ha esetleg neked nincs.
2009. máj. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

A lábzsákra gondolsz, az nem minden babakocsihoz van alapból. Lehet venni külön is.

Én olvastam a másik kérdésedet is, ha ennyire finnyás vagy, akkor vegyél egy vadiújat. De abba is beleugorhat a macska, sőt, a raktárban sem sterilizálva tartják...

Ne haragudj, nem bántásból mondom, hanem a legnagyobb jószándékkal, próbálj lazítani, persze fontos a higiénia és a tisztaság, de nem tarthatod majd a babádat örökké burokban!!! Persze amíg kicsi, figyelni kell a tisztaságra, de nem azt jelenti, hogy mindennek sterilnek kell lennie körülötte!!! Mert akkor soha nem fog kialakulni az immunrendszere!

Ami a kocsit illeti, szerintem Bergon típus, vagy ahhoz hasonló. Én azért nem vettem volna meg, mert nagy, batár nehéz, és mivel nem bolygósak a kerekei, szenvedni fogsz a tolásnál, mert minden egyes apró irányváltoztatásnál emelgetned kell majd a kocsit. (Csak azért írtam hogy ha indok kell a lecseréléshez ;) )

2009. máj. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem tudom jól megnézni, mert telefonról írok, de Bergon v Symbaba kocsi.

Nagyon jó mindkettő.

Nekem Symbaba-m van, használtan vettem, imádom!

Slagozd ki, napon hamar megszárad.

A macska nálunk is beleugrott, ne aggódj ezen! El se hiszed, h mi mindent fog "megenni" a babád! (Újság, cipő talpa, küszöb, mobil,...) Elég egyetlen pillanatra nem odafigyelni, és már meg is szerzi magának, amit nem volna szabad! Nem óvhatod mindentől, nem is szabad.

Lábzsák helyett pedig egy vastag overall, és egy vastag pléd is tökéletesen megteszi!

2009. máj. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!