Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bergon babakocsit vennék...

Bergon babakocsit vennék használtan. Hol nézelődjek? Ajánljátok?

Figyelt kérdés
2010. márc. 16. 21:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a vaterán vettem, de teszveszen is vannak elég jó áron.
2010. márc. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az első írta.teszvesz,vatera. Nekem is ilyen volt és nagyon szerettem, Jó tágas volt a kisfiamnak. 8 hónapos koráig használtuk. Akkor is csak azért adtam el mert a gyerekkel együtt már nehéz volt,és felénk sok a lépcső. :)
2010. márc. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Nekünk bergon dimension (2XD) van. 5,5 hónapos a kislányom. Igaz nagy babakocsi, de én nagyon szeretem! Kényelmesen elfér benne a lányom, a téli mínuszokban jól be tudtam bugyolálni, a hóban könnyű volt tolni (na meg a jó kis magyar járdán -BP.). Én bkv-val nem járok, és max 3 lépcsőfokot kell emelnem, de azt sem sokáig mert lesz babakocsi följáró. Én nem egy évre terveztem a babakocsit, így jövő télen az akkor több mint egy éves lányomat ismét kényelmesen bebugyolálva tologathatom és nem kell nagyobbat vennem (mit 1-2 ismerősöméknek).

De mérlegeld, Neked milyen körülmények, szempontok fontosak (főként a súly és mértet). Ha nem kell tömegközlekedni vele sokat, akkor nagyon jó kis járgány.


Próbálja tesz-vesz-en, vaterán nézelődni. Én 42 ezerért vettem a katibababolt-ban.

2010. márc. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors válaszokat
2010. márc. 16. 21:28
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem lehet, hogy lenne egy. Bordó színű, kockás. Ha gondolod írj privit...
2010. márc. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
az expresszen.hu -n is vannak jók..nézd meg ott is
2010. márc. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
mi is szeretjük, ormótlan nagy dög, nehéz is, de nagyon kényelmes a babának!
2010. márc. 17. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

szia !

Nekem van egy nagyon szép állapotú bergonom amit 25000-ért eladnék,ha érdekel akkor a karob0022@citromail.hu-n jelezd és teszek fek róla képeket is

2010. márc. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!