Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem tudom mit tegyek, iszonyua...

Nem tudom mit tegyek, iszonyuan szédulok és gyenge vagyok egész nap. Nem tudom mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem volt még ilyen sosem velem.8hetes vagyok es félek nehogy legyen valami baj?
2009. máj. 25. 16:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Mármint 8 hetes terhes?

A melegtől van akkor és jön a hidegfront.

Maradj hűvös szobába, pihizzél és igyál sok folyadékot.

2009. máj. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi baj, ne aggódj. Egyél is attól talán elmúlik a rosszulléted. Nekem is 7 hetesen kezdődött az elsővel, most a másodikkal már 6 hetesen, de most nem tudok pihenni. Kitartás, hamar elmúlik!
2009. máj. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Pihenj és egyél gyakran keveset. Nehogy lemenjen a vércukrod. Esetleg a vérnyomásodat kellene megmérni, lehet alacsony. Ha nincs a környezetedben vérnyomásmérő, a háziorvosnál megmérik. Csak jelentkezz be telefonon, hogy ne kelljen a betegek között várakozni. A babádnak semmi baja nem lesz. Valaki az egész terhességét "végigájuldozza". Tényleg erről jut eszembe UH-on ugye már voltál? Ha nem méhenkívűli, akkor semmi gond.
2009. máj. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én az első 3 hónapban végig "nem voltam jó semmire". Teljesen természetes, ha eddig nem volt ilyen, akkor örülj. A szervezeted átáll egy teljesen új működésre, ez ezzel jár.
2009. máj. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia!Ma én is rosszul voltam,az utcán majdnem összeestem,szó szerint.De hideg cukros üdítő és egész napos fekvés,alvás segített.
2009. máj. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!