Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36 hetes vagyok. Másnak is...

36 hetes vagyok. Másnak is fáj ma a feje, mert nekem iszonyúan?

Figyelt kérdés
2010. dec. 18. 14:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem fáj. Nekem az orrdugulással van tele a t.ö.k.öm. De nagyon...:-)
2010. dec. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kettős front van, biztosan az ütött ki. Jobbulást!
2010. dec. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem az lehet az oka, hogy nagyon megterheled az agyadat a sok mentális munkával. Azért nem semmi hogy valaki 36hetes és már tud írni olvasni, meg számítógépet használni.
2010. dec. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Utolsó: sok sok kicsi csicsi van a hátad mögött? Nagyon pihent vagy?

Vagy ennyire lemerültél???


Kérdező: Front érzékeny vagyok, hidegre állandóan görcsölök, melegre fáj a fejem...

Most valahogy egyik sem, folyton aludnék.

2010. dec. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Andrea1987 ***** válasza:
Nekem már 2 napja fáj a fejem,este meg orrdugulásom van.Remélem már nemsokára elmúlik.12hkm
2010. dec. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Az orrom nekem is bedugult, náthás is vagyok, de ennyire, hogy még lehajolni se tudok szinte egész nap, még nem fájt a fejem. A kisfiam meg itt mellettem...szóval toppon kéne lennem, de valahogy nincs erőm és ez az iszonyú fejfájás...már két rubophent vettem be...többet nem merek.
2010. dec. 18. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!