Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hol jobb szülni? Debrecenbe a...

Hol jobb szülni? Debrecenbe a Kenézybe vagy a Klinikán? (és ajánjatok orvost is! )ja és(ikreket várok. )

Figyelt kérdés
2008. ápr. 1. 11:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem mindkét helyről mondtak jó és rossz tapasztalatokat, ca fele-fele. Első babámat várom és a Klinikát azért választottam, mert (1) ha gond lenne, az újszülöttnek helyben a segítség, nem kell elszakadnunk, (2) a Kenézyben nem babával helyeznek el (3) a Kenézyben minden ismerősöm szájpenészre panaszkodott (4) a Klinikán a szüléssel kapcsolatos kéréseket talán jobban elfogadták (5) a legfontosabb: a Klinika bababarát kórház, a Kenézy meg nem . A Kenézy mintha jobban nézne ki külsőre, nemrég újították fel. Én is az orvosi váróban, a kismamatornán faggattam mindenkit, amíg elég infom nem volt, úgyhogy nehogy csak az én véleményemet hallgasd meg. A klinikán ingyenes a szüléselőkészítő, a Kenézyben állítólag kérnek kevés pénzt érte, de ne sajnáld, megéri. Mindenképpen jeletkezz a választott helyen! Nagyon fontos lenne a védőnőd tapasztalatát megtudnod, ő több száz vagy ezer szülő nő véleményét tudja összefoglalni. Én a Klinikán a 9-én kezdődő előkészítőre megyek, ha már 30. hét körül vagy, menj jelentkezni (a portán kell egy nyomtatványt kitölteni). A Kenézyben szülők részére talán már megy az e havi tanfolyam. Üdv: 27 hetes kismama
2008. ápr. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen a klinikát válaszd!!!

Én 4 hete szültem fogadott orvosom nem volt és teljesen meg voltam elégedve mindennel és mindenkivel. A Kenézyről csak rosszat lehet hallani.

2008. ápr. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha rám halgatsz,a Klinika joval felszereltebb,mert ha bármi baj történik(ne adj Isten) akkor átszállitanak A KENÉZIBÖL A KLINIKÁRA,ADDIG IS TÖRTÉNHET BÁRMI.ÉN személy szerint Dr.Sápy Tamásnál fogok szülni.Ha van kérdésed küldj nyugodtan emailt szivesen válaszolok.31 hetes kismama.
2008. ápr. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én a Kenézit választottam. Úgy tudom a Klinikán állandóan melletted van a baba éjszaka is bent van, a Kenézyben pedig csak akkor ha kéred.

Szerintem fontos, hogy ki tud pihenni magad még odabent a korházban, de azt csak úgy teheted meg ha nincs éjszaka melletted a babuci, sokat lesztek még együtt:)) De ha mégis szeretnéd akkor mellette maradhat a babuci.

Persze lehet rosszat is hallani a Kenézyről is, de ugyanez érvénye a Klinikőára is.

És szerintem a Kenézy is rendesen fel van szerelve, ha gond van ott is megtudják oldani.

Baráti körből többen szültek már a Kenézyben és még senki sem bánta meg.


Szép babavárási heteket:)


Egy 23 hetes boldog kismama

2008. ápr. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
51%

Az túlzás hogy a Klinika bababarát a Kenézy pedig nem.

Mindenhol a baba és az anya a legfontosabb szempont!

2008. ápr. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én a Kenézyben szültem három hete és teljesen meg voltam elégedve, attól függetlenül hogy a baba nem alhatott velem. Császárral szültem úgyhogy nagyon jól esett a pihenés. Este tízkor vitték el és hajnal hatkor már hozták is. Én nem bántam meg.
2008. ápr. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a Klinikán fogok szülni, bár én nem vagyok megye beli, ez az én választásom. Még egy ismerősöm sem szült ott, remélem jó lesz. Az orvosom Dr. Zatik János, nagyon kedves, aranyos orvos.

2008. ápr. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!remélem jól fogok dönteni.Azért gondolkodom rajta mert tesómmal voltam ott a szülésnél(császáros)és nem igazán voltak szimpatikusak a szülőszobán dolgozó emberek,szerintem foglalkozhattak volna vele többet,stb!de a Kenézyt viszont nem tapasztaltam még...
2008. ápr. 1. 17:56
 9/10 anonim ***** válasza:
Annak a válaszolónak, aki nem ismeri a bababarát kórház fogalmat, egy egyszerüsített leírása a kifejezésnek: [link]
2008. ápr. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
52%

Kenézyben szűltem s JÓk a tapasztalatim:-)

Persze orvosfüggő is a dolog..

Kálmányczhey Albert Dr-t csak ajánlani tudom.

Nagy tudású, lelkiismeretes Orvos.

Üdv.Boldog 1 éves Kicsifiú Anyukája

2009. máj. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!