Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes lennék vagy más bajom van?

Terhes lennék vagy más bajom van?

Figyelt kérdés
Legutóbb novemberben menstruáltam, a decemberi és januári teljesen kimaradt. Már több tesztet csináltam, de mind negatív. Ennek ellenére lehetek terhes?
2012. jan. 13. 08:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Valami más lesz, menj el nőgyógyászhoz.
2012. jan. 13. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz, mi ezt sajnos nem tudjuk itt megmondani.
2012. jan. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szia! Menj orvoshoz! Lehetsz terhes is, de akkor valami gond van. Méhen kívüli terhességre gondolok....azt nem minden esetben mutatja ki a teszt(tapasztalat), de életveszélyes állapot!
2012. jan. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hétfőhöz egy hétre, jan. 23-ra van időpontom nőgyógyászhoz, de addig megöl az ideg. Én is gondoltam már méhen kívüli terhességre, cystára, sőt már gondolatban temetkeztem is, gondoltam már arra is, hogy lehet meddő vagyok... Nem bírom tovább! :( Ez rettenetes! 4 tesztet csináltam (ugyanaz a gyártó, tök egyforma volt mind), de mind negatív. Az egyik ismerősöm szerint biztos, hogy terhes vagyok, de úgy látom, ti nem is gondolnátok ilyenre. :) Szörnyű egy helyzet és minden nap egyre jobban félek!
2012. jan. 13. 10:42
 5/11 anonim ***** válasza:

3. válaszoló vagyok

A 23.-a nagyon messze van. Én a helyedben nem várnék...ha más nem elmennék szakrendelésre....

2012. jan. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy méhen kívüli, az ilyenkor már erősen tünetképző lenne. Ciszta lehetséges, okozhat ilyet, de félni nem kell, inkább menj el a körzetileg illetékes nőgyógyászhoz, ha nagyon aggaszt, vagy valahova, ahol azonnal el tudnak látni. Én őszintén szólva nem gondolom, hogy ez terhesség lenne, de azt sem, hogy nagyon kell aggódni. :) Nyugalom, és ha nagyon aggaszt, keress egy orvost, aki azonnal fogad. (Megnyugtatásul: nekem volt olyan, 2011 decemberében, hogy egészen áprilisig nem jött meg. Nem volt különösebb oka, meghozták norcoluttal, és beállt a szokásos 29-30 napra. Utána 2011 júliusában kezdtünk el babával próbálkozni, szeptember első hetében teszteltem pozitívat, már a 22. hetet töltjük. Nem szabad mindig a legrosszabbra gondolni, ráadásul a stresszfaktorok is késleltetik, azaz ha gondolatban annyira rápörögsz, hogy temeted magad, az nem sokat segít a ciklusodon. :)) Nyugalom, orvos, megnyugtatás, ebben a sorrendben! :)
2012. jan. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Na, 2010 decemberétől nem jött meg 2011 áprilisig. Elírtam :)
2012. jan. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát nekem nővérem volt így. Nem jött meg neki, állandóan tesztelt, de negatív lett. 3-szor járt orvosnál, aki azt mondta, hogy semmi baja és nem is terhes. Dokit váltott és még aznap műtötték 9 hetes méhen kívülivel!!!!
2012. jan. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy pont az a baj, hogy ugyan olyan teszttel teszteltél. Én megpróbálnék egy 10-es, másik tesztet.
2012. jan. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
És ti hol veszítek a 10-es tesztet? A dm-esek között van ilyen vagy gyógyszertári? Itt nálunk nagyon gagyi teszteket árulnak a gyógyszertárakban.
2012. jan. 14. 08:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!