Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megszűntek a mensis tüneteim?...

Megszűntek a mensis tüneteim? Volt valakinek így?

Figyelt kérdés

Mára várom a mensit,de megszűntek a tüneteim!Pár napja fájtak a melleim,ami a mensi előjele és tegnap megszűnt a fájdalom!

Azért furcsállom mert csak mensi 1-2. napján szokott megszűnni!

Eléggé kitolódott legutoljára a ciklusom!37 napra jött meg a szokásos 30 helyett!Ha most is így van akkor nem most kellett volna fájnia a cicimnek sem,nem?

Múlthét végén,és hétfőn próbálkoztunk,de mensi előtt egy héttel nem túl nagy az esély,mégis lehet ez a dologban?

Járt így valaki?


2012. jan. 13. 09:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Ami a tuneteket illeti voltam így.Baba lett.:)
2012. jan. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm a válaszod!És mensi előtt mikor voltatok együtt?Mikor gyanakodtál először hogy baba van a dologban?

2012. jan. 13. 09:56
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem a "pirosbetűs" nap előtt 1-2 nappal húzódni, fájni szokott a hasam. Fájt is, de nem jött meg, és a húzódó fájdalom többször visszatért. Mint később kiderült, ez a terhesség tünete. Most már 4 hónapos a pici :) Szerintem csinálj egy tesztet. Van néhány, amelyik már egész korai terhességet kimutat.
2012. jan. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Még azóta sem jött meg!A cicim megduzzadt és hol fáj hol nem!
2012. jan. 15. 08:27
 5/6 anonim ***** válasza:
Bármi lehetséges.Mi egy éve a nem várt mensi előtt voltunk egy héttel együtt és a menstruáció elmaradása után 4 nappal mutatott halvány pozitívat a teszt,az eredménye most itt fekszik a kiságyba és 2 hónapos.:-)
2012. jan. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Gratulálok neked!És voltak mensis előjeleid?Vagy egyáltalán nem éreztél semmit?
2012. jan. 15. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!