Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek kellett megismételni a...

Kinek kellett megismételni a miss ab-t és miért volt rá szükség?

Figyelt kérdés
2012. jan. 13. 17:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Engem amissed ab után hazaengedtek, de már akkor is görcsöltem, mikor kiengedtek. Ezt jeleztem is az orvosnak. Ő azt mondta el fog múln. Hiába mondtam neki, h az előzőeknél nem volt ilyen. Aztán hajnalban felébredtem, h nagyon kell pisislni, de nem tudtam felkelni az ágyról. Aztán negy nehezen kivánszorogtam, akkor meg nem tudtam felállni a wc-ről, annyira görcsöltem. A párom felriadt a sírásomra, segített felöltözni és bevitt az ügyeletre. Ott ultrahangon 2 orvos is megállapította, h bent maradt egy szövet darab, emiatt újból meg kellett ismételni a műtétet.


Én megúsztam ennyivel, de a barátnőmet elöntötte a vér is a görcs mellett és nála is meg kellett ismételni a műtétet.

2012. jan. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én barátnőm így járt, görcs vérzés rá egy hétre azonnal ügyelet és kiderült, hogy bennt maradt egy szövetdarab. Utólag mondták neki, hogy még olcsón megúszta így és nem fertőzést kapott.
2012. jan. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Viszonylag jól éreztem magam a műtét után, minimális vérzés, enyhe fájdalom, még aznap pár órával utána hazamahettem. Harmadnapra felment a lázam, és görcsöltem. Este megnézett egy doki, írt fel antibiotikumot, de uh-n nem látott semmit- a kókler :@

Másnap erősen vérezni kezdtem és sürgősen megműtöttek megint: nem volt alapos az első műtét, és gyulladás is lett... De a második után szerencsére gyorsan gyógyultam, igaz egy darabig jobban fájt a hasam, de nem görcsölt és a vérzés is enyhe volt, asszerm max egy hétig tartott.

2012. jan. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!