Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bajcsyban Dr. Kubicsek Tamás...

Bajcsyban Dr. Kubicsek Tamás milyen orvos? Van valakinek tapasztalata róla? Elérhetősége?

Figyelt kérdés
2012. jan. 14. 14:41
 1/8 Dorcika26 válasza:
50%

Szia! Én tegnap este voltam ott, ügyeleten, pont Hozzá kerültem. Egy fiatal (30 körüli) orvos. Nagyon kedves, segítőkész, látszik, hogy nem "darabszámra" számítja az embereket. És persze nem utolsó sorban érti is, amit csinál. Annyit tudtam meg még róla, hogy szerdánként egy magánrendelőben fogadja pácienseit. Itt a rendelő linkje is, ha gondolod: [link]

Remélem valamennyit tudsz hasznosítani az infómból. :) ;)

2012. jan. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Nagyon hasznos!
2012. jan. 22. 09:20
 3/8 anonim ***** válasza:
Egy suttyo
2020. okt. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 tinadorn98 válasza:
100%

Egy utolsó patkány. Vigyázzon vele mindenki.

Amikor nála voltam (a napokban), nem megfelelően járt el, megalázott, bunkó megnyilvánulásai voltak felém és kapkodott, ezzel felsértett engem belül de nem érdekelte a dolog.

Illetve voltak panaszaim, amiket meg sem hallgatott mert nem akarta az ő szavaival élve: ,, húzni az időt,,.

Hozzáteszem nem volt felé semmilyen rossz megnyilvánulásom mégis úgy kezelt mint egy darab rongyot kb.

Soha semmilyen körülmények között nem mennék vissza hozzá, akkor sem ha ő lenne az utolsó nőgyógyász a földön... Senkinek nem ajánlom.

2020. dec. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem ajanlom!.
2021. febr. 23. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Keruld el
2021. márc. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Felejtős, elveteltem a felelotlensege miatt!!!!
2022. jan. 24. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nagyon kiszurt velem nem ajanlom
2022. márc. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!