Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen orvos debrecenben...

Milyen orvos debrecenben Major Tamás? Mennyi nála egy szülés?

Figyelt kérdés
2008. szept. 6. 08:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én ebben az évben kerültem hozzá, év elején volt egy kisebb műtétem. Nagyon rendes volt a magánrendelésén és a Klinikán is. Eddig sok dokinál voltam, de most azt hiszem lehorgonyzok nála. Sokan mondják, hogy csak a pénzes betegeket szereti, de én nem ezt tapasztaltam. Az viszont igaz, hogy hiába kérsz időpontot hozzá, az is lehet, hogy egy órát kell várnod. Rengeten vannak nála, gondolom nem véletlenül. Elsőre egy kicsit morcosnak tűnhet, de ő ilyen. Szülni még nem szültem, de most babás vagyok, majd ha gondolod beszámolok a részletekről. Én bízok benne és csak jókat tudok mondani róla, ami nem jelenti azt, hogy másnak is bejön. De szerintem nyugodtan menj el hozzá, úgyis magadnak kell megnézni és dönteni.

2008. szept. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én nála szültem, mert az én dokim pont szabadságon volt. Nagyon meg voltam vele elégedve, szülés után minden nap bejött és megnézett.
2008. szept. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

A barátnőm járt hozzá és a fogamzásgátlóktól, amiket felírt neki nagyon rosszul volt. Amikor mondta, hogy nem akarja szedni többet, nagyon mérges volt rá, ráförmedt ott a rendelőjében.

21 napig kellene szedni és aztán 7 nap szünet, de nem hagyta meg a szünetet sem, hanem egyfolytában szedette vele! Nagyon sokat fájt a feje, volt hogy egy hétig nem aludt és nagyon sokat sírt. Komolyan rosszul volt! Dolgozni is alig tudott!

Ezek után 4 hónap alatt 3 féle hormontablettát próbáltatott ki vele, hátha azokat jobban bírja. Egyre rosszabbul lett, gyakorlatilag folyamatos vérzése volt, nagyon rosszul volt!

Ekkor mondta azt, hogy nem szedi tovább a gyógyszereit! El is ment a rendelőjébe és mondta, hogy 3 hónapja nincs vérzése és nagyon fájt a hasa is. Azt mondta elég flegmán a doki, hogy várjunk még 3 hónapot, mert mindenki így jár aki leteszi a gyógyszert, miközben kitessékelte a rendelőből. Az aszisztensnője szaladt oda a barátnőmhöz, hogy bocsánatot kérjen a doki nevében, amiért bunkó volt.

A barátnőm 10 éve járt hozzá és több százezer forintot hagyott ott nála ez idő alatt. Egy vizsgálat tízezerbe került a "doktorúrnál".

2014. aug. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Már nincs a klinikán.
2018. jan. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!