Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen orvos Dr. Hartmann...

Milyen orvos Dr. Hartmann Tamás Pécsröl? És hol rendel?

Figyelt kérdés
2008. márc. 21. 15:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Nagyon jo orvos.Én nála szültem.Vajudásnál fogta a kezem és bátoritott.És ami fontos,nem pénzéhes.Merem ajánlani.
2008. márc. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
magánrendelöjét nemtudom,de amugy minden pénteken a megyei kórházban Ö van az ambulancián.
2008. márc. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nagy keletje van mostanában.-)

Én is jártam nála, nagyon szerettem, és dícséri mindenki. Barátnőm 2 hónapja nála szült, úgy hogy a dokija átadta a Harmannak szabija alatt, csak miatta ment be éjjel. Nagyon rendes volt.

A Megyei Kórházban dolgozik, ott rendel az ambulancián (ezek szerint még mindig pénteken)

2008. márc. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a válaszokat!!!
2008. márc. 22. 08:39
 5/6 anonim ***** válasza:

szia


pénteken a megyeiben rendel délelött, csüt. és péntek du. a magánrendelésében pécsett Rákóczi úton, kedden du. Pécsváradi rendelőjében.

A többi napon nem tudom, lehet még van többször is a magánrendelésén. Én a magánrendelésére jártam pécsen.


Nagyon ajánlom, szuper doki, az első csemetémet ő segítette a világra 1 éve, a következő terhességemnél is biztos őt választom.

Éjszaka otthonról jött be hozzám, 20 perc alatt ott volt a korházban, nagyon oda figyel külön-külön minden betegére, együttérző, kedves, határozott, ... egyszóval tényleg szuper szülész orvos.

J.Zsuzsi

2008. ápr. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
50%
Nálam a szülés sajnos megindult a 30. majd a 31. héten, de nem jött be a kórházba a két hét alatt hozzám. Pedig sírva hívtam nem egyszer. Ez van, egy tapló. Végül egy hét múlva kerestem másik orvost és még neki állt feljebb, amikor megköszöntem az addigi tevékenységét. Babám végül 37-hétre született rendben.
2013. ápr. 21. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!