Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen furcsaságokat ettetek...

Milyen furcsaságokat ettetek a terhesség alatt?

Figyelt kérdés

én:

-fagyott eper

-disznosajt tejberizzsel


2012. jan. 14. 20:37
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
süti trappista sajtal,lekváros kenyér sózott paradicsommal.
2012. jan. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

:)) jo sokat röhögtem és forog a gyomrom:)

a növérem meg mindig lekváros nokedlit evett és cukros zsiros kenyeret:))

2012. jan. 16. 13:01
 13/20 anonim ***** válasza:
Bár annyira nem furcsaság, de én "tonna" számra ettem a ruszlit...:)
2012. jan. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Cukros lettem, normálisan kellett ennem, én alapból malackodok.
2012. jan. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Én a Dm-ben kapható magnesium tablettára voltam teljesen rákattanva :-) A nap fénypontja volt, mikor elszopogathattam. Imádtam beszagolni a pincébe is :-)
2012. jan. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Ma....:

Fagyasztott szemes kukorica-> mikróba olvasztás... rá tejföl majonéz só és pici mustár... kb 4 adagot csináltam... elfogyott a tejföl... és csak simán kiolvasztva ettem a kukoricát. 1 kg-t megettem!

2012. jan. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
tejberizs sülszalonnával Isteni volt :DDD most tuti nem bírnám megenni
2012. jan. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Én két dolgot utaltam világ életemben a fagyit meg az őszibarackot terhesen ezeket együtt ettem tonnaszamra, és dinnyét főtt kukoricaval , előtte imádtam a halat most kidobtam a tAccsot meg a szagatol is, kiskanallal ettem a komplettat, és az utolsó napokban csakis vajas kenyeret ettem semmi mást sóval meg mustarral.
2012. jan. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Imádom a fagyott savanykás gyümölcsöket, turmixolva, fagyinak :) Első terhességem alatt a homokot kívántam,titokba volt, h meg is kóstoltam :D
2012. jan. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Barátnőm nutellába mártogatta a kovászos uborkát. :)


Nekem eddig semmi ilyen extrém dolgom nem volt ( a második terhességemet taposom), max az a szar műanyag kínai zacskós tésztás-leves, na abból volt hogy heti 2-3-at is megettem, többet csak azért nem, mert tele van mindenféle ízfokozóval...

2012. jan. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!