Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhesseg hanyadik heteig...

Anna 27 kérdése:

A terhesseg hanyadik heteig lehet repulni? En a 7. honapban tervezek egy utat, akkor meg lehet? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2012. jan. 14. 19:09
 1/4 anonim ***** válasza:
En ugy tudom, h a 7. honapban ( 28. het utan) orvosi igazolas kell, h minden rendben a terhesseggel. De talan repulotarsasagtol is fugg. Erdemes mar jo elore az adott tarsasagot felhivni es erdeklodni.
2012. jan. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
a betöltött 36. hét után kizárt, hogy felengednek, előtte lehet repülni, megszorításról nem tudok.
2012. jan. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia. En kulfoldon elek, igy en is utana jartam a repulesnek. Legitarsasagtol fugg, es ahogy irta az elso valaszolo, 28. betoltott het utan kell egy igazolast kerni az orvosodtol hogy minden rendben van. Azt hiszem, de ebben nem vagyok biztos, hogy fugg meg attol hogy hova es mennyi idot repulsz. De ez nem biztos.

Altalaban, az igazolast nem szoktak kerni, de jobb ha van nalad, ha veletlenul kernenek.

29 hkm

2012. jan. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
En repulgettem Europan belul terhessegek alatt, 28. hettol kell az igazolas az orvostol, 36. hetig lehet repulni.
2012. jan. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!