Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha majd megérzem a baba...

Ha majd megérzem a baba mocorgását, rugását, hol fogom érezni?

Figyelt kérdés
Mármint arra gondolok,hogy a köldökomnél vagy esetleg jobban oldalt.Tudom,ha már nagyobb akkor minden felé,de az elején még amikor az elsökre leszek figyelmes.Köszi
2009. máj. 26. 10:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szia! Én a köldököm alatt éreztem 1-2 centivel. Jobbról balra elhúzta a kezét v. lábát. Ez a 18. héten volt. Szombaton lesz 8 hónapos... :)
2009. máj. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi és gratulálok.
2009. máj. 26. 10:31
 3/11 anonim ***** válasza:

Szia. Igazából ez mindenkinél más, attól függ hol helyezkedik el a baba. És mindenki másképp írja le. Én 15 hetes voltam, mikor a bal oldalon lent egy pontban pukkanásokat éreztem. De buborékolás vagy kapirgászás nem volt. És első baba! Mintha megpöckölnének, vagy hasonló érzés volt. Aztán minden nap ugyan ott és ugyan azt éreztem. 17 hetesen meg már volt hogy akkorát rúgott a köldököm alatt hogy nem tévesztettem össze semmivel. Most már néha kívülről is látni egy-egy erősebb mozgását.

Figyelgesd a pocid, és ha hasonlókat érzel egy idő után, akkor tuti a babád az! :)

2009. máj. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Köszi! :) Hány hetes vagy?
2009. máj. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Utolsó! A kérdező vagy? Bocsi csak válaszként van a komment. Én a 2. válaszoló vagyok, most vagyok a 22.hétben. Te hány hetes vagy?

Sok boldogságot a babához!

2009. máj. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem,én az első voltam. :)
2009. máj. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
én vagyok a kérdezö és a 13. hétben vagyok.Esetleg már most nem érezhetek,olyan kis pukkanásokat mint amikor valahol az ideg rándul?
2009. máj. 26. 11:15
 8/11 A kérdező kommentje:
boldog babavárást kivánok nektek
2009. máj. 26. 11:16
 9/11 anonim ***** válasza:
Én is idegrángás félét kezdtem el először érezni, a 14-15. hét fele. A bal oldalon lent. Azt mondták, hogy az még nem a baba, de én biztos voltam benne, hogy ő az. Azóta már elég intenzíven érzem, mostmár a köldököm körül, de van még néha olyan, hogy oda rúg egy jó nagyot, ahol anno azokat a rángásféléket éreztem.
2009. máj. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Úristen!Nemmondjátok!Ilyeneket már én is éreztem!Lehet akkor a babó?Mindig a bélmozgásra fogtam!Ma pedig a köldököm alatt éreztem valamit.Istenem elsem hiszem hogy a kisdrágám lehetett.Már annyira várom hogy megmozduljon!

15 hetes km.

2009. máj. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!