Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » SOS szerintem ma szülni...

SOS szerintem ma szülni fogok, nagyon görcsölök, de nem rendszeres, viszont a végbelemnél és ahüvelyemnél erős nyomást érzek, mintha rögtön bújna a baba, és a hüvelyemből kinyomódott valami rózsaszínes amivel még sose talákoztam, mi lehet ez?

Figyelt kérdés
2012. jan. 15. 12:29
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/71 A kérdező kommentje:
nem értem, miért írnak ide olyanok, akiknek lövésük sincs a témához... tegnap voltam dokinál, mindent rendben talált, mondtam a nyákdugót, azt mondta, semmi jelentősége, még napokba telhet, és csak akkor induljunk ha magzatvíz elfolyik vag yrendszeresek a fájások... mindenesetre kívánom, nektek is ilyen "segítő" válaszok jöjjenek amikor tényleg szükségetek lesz rá!
2012. jan. 15. 12:54
 12/71 anonim ***** válasza:
60%
kérdező, NEKED nincs lövésed a témához. Kijön belőled egy "húsdarab", és ahelyett hogy orvosnak mondanád, itt kérded?! Meg TE jelented ki, hogy szülni fogsz erre még kommentet is hagysz a kérdésednél... no comment részemről, ne haragudj.
2012. jan. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/71 A kérdező kommentje:
nem haragszom, inkább itthon vajúdok, mint a rideg kórházban, és nem jött ki belőlem, csak lóg, reméltem, ha valakinek volt hasonló az utolsó napokban, meg tud nyugtatni, és nem kell feleslegesen bemenni, de kérem mégegyszer, aki nemtud érdemleges segítő választ adni, az ne írjon!
2012. jan. 15. 12:59
 14/71 anonim ***** válasza:
68%

AKKOR SEM VAGY 100AS!!!

Nem hiszem,hogy nekünk kellene itt segítő többlövésünk van hozzá,mint neked!

De kínlódj nyugodtan meg menj át aszomszédhoz majd ő megmondja a tutit!!!

2012. jan. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/71 anonim ***** válasza:
88%
Akinek itt lővése nincs a témáról az TE vagy!Feltételezem első babádat várod.Én már szültem gyereket meg szerintem a többiek is akik válaszoltak,akkor csak konyítunk valamit a témához.Tegnap voltál dokinál és akkor még nem voltak ezek a tüneteid?De ha nem is,kicsit gondolj bele.Görcsölsz,nyomást érzel,valami húsdarab kijött a hüvelyedből.Szerintem minden normális nő ilyenkor dokihoz menne.De ha neked nem számít a gyereked akkor csak ülj továbbra is a számítógép előtt és várd a válaszokat.Biztos nem fogsz olyan választ kapni hogy igen nekem volt ilyen.
2012. jan. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/71 anonim ***** válasza:
83%
Nem jött ki csak lóg?Ja miért nem ezzel kezdted akkor nyugodtan ülj otthon végülis a baba is lehet de ne törődj vele mert a kórházak ridegek...és nekünk nincs lövésünk??!!
2012. jan. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/71 anonim ***** válasza:
81%

Nekem az első gyerekemnél azt mondták, hogy ha távozik a nyákdugó ne rohanjak a kórházba, csak ha rendszeresek a fájások. Igazuk lett, mert kedden este ment el a nyákdugó csütörtökre voltam kiírva, de rendszeres fájásaim csak pénteken délután lettek. Akkor mivel úgy is mennem kellett volna a kórházba már a cuccomat is vittem és inkább bent maradtam. Tény és való, hogy a kórház nem egy vidámpark, de hidd el ott nagyobb biztonságban vagytok. Nekem ez a húsdarabos

dolog nem érthető, de a nyákdugót nem hiszem, hogy pontosan ez jellemezné. Nekem olyan volt, mint amikor színtelen zselét főzök megdermed és azt villával összetörném. Nyilván lehet ezen vér is attól, hogy nekem nem volt. Távozhat darabokban vagy egyben is. Nekem egybe jött ki. Azt javaslom, mint a többi válaszadó: menj be a kórházba. Ott fognak tudni segíteni. Már ne vegyél ülőfürdőt és figyelj fokozottabban a higéniára. A kórház csak pár nap mindenkinek ki kell bírnia ennyit. Remélem, hogy tudtam segíteni és minden rendben lesz.A többi válaszoló is csak segíteni szeretett volna, nemcsak a te de a baba épségéről szól már ez az egész!

Egy 26 éves remélem kedden már 2 gyermekes anyuka

2012. jan. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/71 anonim ***** válasza:
59%
szia,az én véleményem az,hogy nekem szülés elött ment el,kb.8-9 nappal a szülés elött a nyákdugó,és ez az 5.-ik babámnál volt!(most várom a 6.-kat!)a második gyereknél a szülés elött ment el 7 órával,de a rendszeres fájásokat én is megvártam,mert tapasztalatból tudom,hogy jobb otthon vajudni.EZ BIZTI HOGY SZÜLÉS,MENJ A KÓRHÁZBA!!!!!!Bár a többi válaszolóval ellentétben én nem bántani akarlak,mert az ilyen válaszoktól elkap az ideg!!!senki ne ítélkezzen más fölött,mert akinek nem volt ilyen az halgasson,de ismétlem megint csak ebbe igazuk van,menj minnél hamarabb be!!!Jó és könnyü szülést kívánok!!!egy 27 hkm.
2012. jan. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/71 A kérdező kommentje:
köszönöm, hogy végre normálisan is írt valaki, képzeljétek, második babám, az első magzatvízelfolyással kezdődött, ezért nem tudom, most mi van, de most indulunk a kórházba, majd megírom, mi volt, de azt mindenképp tartom, hogy páran nagyon bunkón írtok,nem is értem,miért nem hanyagoljátok ezta stílust, nők vagyunk és anyák,nem kellene így
2012. jan. 15. 13:56
 20/71 anonim ***** válasza:
100%

6.babásnak Gratula:)

Szerintem is menj el a dokidhoz mert a kilogó húsdarab egyáltalán nem szokványos!

Könnyű szülést!és írd meg mi volt a húsdarab,nagyon kíváncsi vagyok!

2012. jan. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!