Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap vettem a patikában...

Tegnap vettem a patikában tejserkendő golyókat, mert már a 36. hétben vagyok, és ha megszülök elkezdem szedni. Viszont ez kis zöld hengerbe van, és semmi leírás hozzá. Azt tudom hogy napi 5 golyó, de egyszerre, vagy el kell osztani az 5-öt egy napra?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 1. 18:16
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha már homeopátiára adtad a fejed, akkor szerintem beszélj homeopátiás szakemberrel, a neten ha beírod a keresőbe nagyon sok ilyet kidob telefonszámmal, szerintem akkor nyugszol majd meg, ha ezzel foglalkozó szakember mondja meg, hogy hogyan szedd.

Jó babavárást!!!

2008. ápr. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

[link]


Itt találod meg őket: előző válaszoló!

2008. ápr. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Tudok a golyóktól egy EZERSZER jobbat!!!!!!

www.boldogmama.hu . Feltétlenül nézd meg.

More Milk Plus kapszula a neve.

Én szedtem mind a kettőt, a kapszula nagyon ütős!!!! A golyóktól nem voltam elájulva.

A kapszula viszont segített, nem is keveset.:)

2008. ápr. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
annyit tudok én is, hogy előtte és utána fél órával sem enni, sem inni nem szabad. De hogy hányat kell bevenni? Ez nekem is rejtély, és én is azt vettem :) Ha megtudod, írd meg :) köszi
2008. ápr. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A homeopátiáról itt is szerezhetsz információt és ha marad még kérdésed, itt kérdezhetsz is homeopata orvosoktól. Elég hamar szoktak válaszolni. De először mindenképpen olvasd el az általános információkat és nézd meg, hogy valamelyik cikkben nem kapsz-e válazsta kérdésedre. [link]

A saját véleményem (elég sokat foglalkozom homeopátiával, valamennyit már értek hozzá): A bogyókat tedd el és csak akkor szedd, ha nincs elég tejed. Ha van, felesleges szedni, ráadásul ha a tej csökkenése miatt elkezded szedni, akkor is csak addig kell, amíg újra elég nem lesz a tejci. Ha megint csökken, megint szeded. De amikor elég, akkor nem kell szedni.

2008. ápr. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem tudom melyiket vetted meg, de itt találsz infót a hígításokról, és hogy hányszor ajánlott bevenni naponta. Én is ost fogok venni ilyen dolgokat. Ha napi 5 db golyót kell bevenned, azzok az azt jelenti, hogy 1X5 golyó. Nézd meg az oldalt: [link]

2008. ápr. 2. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Én is nagyon szeretem a homeopátiás szereket, amióta babót várok, semmi gyógyszert nem szedek, és ha megszülök akkor is maradok a homeopátiánál, és már a család is rá állt ezekre a dolgora.De valószínű veszek majde gy könyvet jól át olvasgatom, van rá időm. Köszi nektek
2008. ápr. 2. 07:00
 8/9 anonim ***** válasza:

szia!

én ma vettem ilyen homeopátiás golyókat, és azt mondták a patikában, hogy napi 3x5-öt kell elszopogatnom, és előtte, utána egy órán keresztül semmi mentholos! Még fogkrém sem. fogalmam sincs, hogy milyen lesz, vagy használni fog-e. remélem!

2008. ápr. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én az első babánál használtam az Urtica Urens homeopátiás tejserkentő golyókat, naponta 3×5 golyó, egy kis vízben feloldva. A laktoherb teát ittam először, de fájt tőle a babóca hasa, így kipróbáltam ezt, és nagyon jól bevált. Amikor van elég tejcsi, akkor nem szükséges használni, csak ha esetleg kevesebbet tudsz aludni, pihenni és fáradt vagy, vagy éppen stresszesebb, akkor nem termelődik annyi és akkor nagyon jól jön.
2008. ápr. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!