Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez normális dolog terhesség...

Ez normális dolog terhesség alatt?

Figyelt kérdés
nagyon félek és állandóan attól rettegek,hogy a babám nehogy elmenjen idő előtt. Ma töltöttem a 6. hetemet és állandóan feszült ingerült vagyok,több okból kifolyólag. Ma reggel a Wc-n tapasztaltam,hogy nagyon halványrózsaszínű volt a nyákom. Ugye nem ment el a baba? Amúgy pénteken kell mennem uh-ra.
2012. jan. 16. 11:07
 1/7 anonim ***** válasza:
nyugodj meg ez teljesen normális, ha csak rózsaszínes volt, azzal nincs gond, ha rendesen vérzel és görcsölsz is akkor van baj! mindenképpen szedj vitaminokat és egyél rendesen, nyugi nem lesz baj. Én is folyton ettől parázok, olvasom sok helyen, hogy valakinek 23-28 hetesen ment el a baba, és én még csak a 14.ben vagyok, én is folyton félek, hogy valami lesz, de próbálok úgy rá gondolni, hogy nemsokára érkezik és egészséges lesz:) próbálj meg ne ezen gondolkodni, nem tesz jót a bébinek sem, ha stresszeld magad, ha a mami jól érzi magát akkor a bébi is:) csak ne aggódj és minden rendben lesz! 14hkm
2012. jan. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nagyon ismerös amit leírsz, én aludni sem tudtam napokig, és pont ebben a hetekben.


aztán szerintem bevonzottam a bajt, habár nagy nem volt, de én is vézergettem, semmi baj nem volt, csak érzékeny hüvely, ami még egy pukitol is elkezdett vérezni.


most a másodikat várom és úgy dönmtöttem nem veszem ilyen mereven a terehességet, így el is utaztunk az elején pár ezer km-t fürödni, ahol úsztam, és jóléreztem magamt. és érdekes, most semmi bajom nem volt.

2012. jan. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi a megnyugtató választ:) Amúgy te hogyan viseled? Nekem egész nap émelyeg a gyomrom,rossz a szám íze,zavarnak a szagok. Ja és a sós ételeket eszem/édesszájú vagyok amúgy:)/
2012. jan. 16. 11:15
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha erősödne, vagy barnázol, irány az orvos, én nem ismertem ezeket a tüneteket, és 6 hetesen vetéltem el..mert nem mentem időben...
2012. jan. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem a dokim azt mondta, hogy semmilyen színes folyás nem normális a terhesség alatt. Nekem is volt 6hetesen rózsaszínes folyásom, elmentem a dokimhoz, aki írt fel Klion-kúpot. Utána elmúlt. Szerintem nézesd meg magad a dokival. Boldog babavárást. 24hkm
2012. jan. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
mindenkeppen menj dokihoz hogy megnyugodjal,nekem is volt de elmult meg az elso hetekben,de csak ritkan azert szoltam a dokinak azt mondta ha erosodik vagy nem marad ki hamar akkor irany vissza,kimaradt es 19 hetes vagyok.A doki mindenkeppen javalott es a pihenes!kitartast rendbe leszel:)
2012. jan. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek a választ!
2012. jan. 16. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!