Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség ez normális lécci...

Terhesség ez normális lécci irjatok?

Figyelt kérdés
kinek volt olyan vérzése terhessége alatt ami barnás színű volt de csak pár csepp és csak néhány vizelés után, most vagyok hetes terhes és szerintem lehet felfáztam, a másik dolog pedig az lenne hogy az alhasi görcsök normálisak e? jövőhéten megyek orvoshoz de addig szeretnék érdeklődni, köszönöm előre is.
2012. jan. 6. 20:11
 1/9 A kérdező kommentje:
13* hetes terhes
2012. jan. 6. 20:12
 2/9 anonim ***** válasza:
Az alhasi görcsök normálisak, ha olyanok mint mielőtt megszokott jönni. Az más hogy neked ha jól értem van némi barnázásod is, ez is lehet normális, van akiknél ez nem baj miatt van. De nem vagyunk egyformák, de ne aggódj. Hány hetes vagy? Lemaradt a szám.
2012. jan. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Közben megérkezett a válasz. Előtte volt már ilyen tüneted?
2012. jan. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

még mindig első, vagyok:

13 hetesen nem biztos hogy ez a barnázás normális, ha eddig nem volt ilyen. Én a helyedben felhívnám az orvosom(ha van), vagy a kórházat ahol szülni fogsz, ott segítenek.

2012. jan. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én azonnal indulnék a kórházba. Ez nem játék! Lehet, hogy csak haematoma, de lehet más is. Mi itt nem vagyunk orvosok!!!!!!
2012. jan. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
már kérdeztem a védőnőtől azt mondta hogy ez lehet felfázástól vagy attól hogy a méhem növekszik és ez nyomja a hugyhólyagom. amugy a görcsölés olyan mint mielőtt megjön.
2012. jan. 6. 20:39
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Én 6 hetesen nagyon véreztem, azt hittem vetélés. Nem tudták megmondani mitől van, csak pihenésre "ítéltek". Két hétig itthon voltam, aztán visszamentem dolgozni, most 24 hetes vagyok és nincs semmi probléma.


DE! 13 hetesen azt mondta a dokim, hogy semmilyen vérzés nem megengedett, ha tapasztalom mielőbb keressem fel.

Azt mondta azért ne ijedjek meg nagyon, mert lehet "csak" egy felfázás, vagy hormonelégtelenség.


Jajj, igen. A vérzés után még hetekig barnázgattam, mert volt haematomám a pici mellett. Az ürült kifele, egy pár hét alatt el is tűnt.


Görcs: ha nagyon görcsölsz sztem az nem jó. De nekem is fájt a hasam, a méhnövekedés miatt - én kicsit pánikoltam miatta, utólag kiderült nem kellett volna. Ez az első 3-4 hónapot végig kíséri gyakran.


Remélem tudtam segíteni.

Pihenj sokat sokat, és sztem magnéziumot. Nekem is csak ezt ajánlották a " vérzéses" UH után. De mielőbb menj orvoshoz.

2012. jan. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi történt azóta veled? Jól vagytok?

Nagyon kíváncsi lennék.

2012. jan. 12. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
sziasztok köszönök minden választ:) igen már jobban vagyunk voltam dokinál de nem is vizsgált meg csak annyit mondott hogy a magne b6-ot mindenképpen szedjem, már érzem a mozgolódást állítólag mert nagyon vékony vagyok hát igen, mondjuk 45 kg-mal kicsit hízhatnék.. már hányingerem nincs és sokat is eszek. jó babavárást:)
2012. jan. 15. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!