Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen folyás a "normális"...

Milyen folyás a "normális" terhesség alatt?

Figyelt kérdés
12 hetes vagyok, az elejétől kezdve van egy kis folyásom. Nem átlátszó, inkább fehéres színű, teljesen szagtalan és csípő érzést vagy fájdalmat sem érzek sehol. Nem is állandóan van, hanem néha jön egy kisebb mennyiség, pl. amikor WC-n vagyok, aztán semmi. A dokim nem foglalkozott vele. Szerintetek ez a fajta folyás normális vagy cseszegessem a dokit, hogy nézze meg rendesen?
2011. dec. 8. 10:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, azért nem érdekelte a dokit sem. Terhesség alatt egyébként is megnövekedett mennyiségű a folyás. Amíg szagtalan, nem kelt kellemetlen érzetet, addig nincs semmi baj.
2011. dec. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak mindenhol azt olvastam itt neten, hogy az átlátszó a normális, ha nem átlátszó, hanem fehér az meg már nem :( Ezért kérdeztem :)
2011. dec. 8. 10:40
 3/4 anonim ***** válasza:

A fehér is normális, sőt a sok is normális.

A lényeg, ami Neked nincs: nem színes, nem fáj, nem csíp, nincs szaga.

2011. dec. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A fehér szerintem is normális. Viszont nem muszáj viszketést, kellemetlen érzést okozzon, ha nem fehér, szerintem az nm jó. Nekem volt sárgás és nyákos, nm viszketett. De gennykeltő baktériumom volt. Most 25 hetes vagyok, újra ezt tapasztaltam, ma el is rohantam a dokihoz. Én mindig mondom, kérek tenyésztést, n kezeljen anélkül fejetlenül. Sajnos ezek a folyások tudnak ám nagy bajt is okozni. Nekem most újra sárga és nyákos.
2011. dec. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!