Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24 hetes vagyok és holnap...

24 hetes vagyok és holnap kell mennem, a laborba terheléses cukor szint mérésre! Reggel tényleg nem ihatok ehetek semmi? Reggel még cukor nélküli kávét sem? A kávét azért iszom mert nekem nagyon alacsony vérnyomásom a védőnő ajánlotta!

Figyelt kérdés
2012. jan. 16. 14:39
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
semmit sem lehet !!!!
2012. jan. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Nem szabad sem enni, sem inni semmit, tehát kávét sem. Ennél a vizsgálatnál nagyon fontos az éhgyomor, mert különben nem ér semmit. Nálunk miután levették az első vért, és megittuk a cukros lötyit (nálunk lehet bele önteni citromlevet, otthon facsartat), a két óra várakozási idő alatt lehetett sima vizet inni. Nekem is alacsony a vérnyomásom, de nem volt probléma. A második vérvétel után viszont rögtön leültem kinn, és megettem egy banánt, mielőtt hazaindultam.

Nyugi, túl fogod élni te is.

31h kismama

2012. jan. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
50%
azelőtti nap este 6tól nem lehet enni, de vizot viszont muszáj előtt inni hogy le tudják venni a vért. Én is rákérdeztem még annó pontosan, hogy akkor most mit hogyan hányórától. Ez úgy néz ki, hogy elveszik a vért, egy undi trutyis meg kell innod (vigyél citromot azt belefacsarhatod és úgy annyira nem vészes, de úgy is szörnyű) 2 órával utána kell visszamenned addig semmi mást nem ehetsz vagy ihatsz és utána mikor másodjára is leveszik más kész és bármit ehetsz.
2012. jan. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Az nem igaz, hogy előtte este 6-tól nem lehet enni! Éjfélig ehetsz nyugodtan, sőt hogy ne legyél reggel nagyon szarul, ajánlom, hogy este lefekvés előtt rágcsálj el 2 kekszet, így nem fog nagyon leesni a cukrod reggelre és nem leszel nagyon rosszul a terheléstől.

Reggelire meg igyál vizet, azt lehet, az nem "bántja" a cukrod, viszont megemeli picit a vérnyomásod.

2012. jan. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Úgy tűnik ez is intézményfüggő.

Nálunk előtte este lehetett rendesen enni-inni, reggel ha nagyon muszáj, kevés vizet ihat az ember. Vérvétel, majd lötyit megittuk (citromlével, bő 3 dl vízbe), és onnantól sem inni, sem pisilni. Csak amikor megvolt a második vérvétel, akkor "oldották fel a tilalmat".

2012. jan. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Szia. Én is holnap megyek erre a vérvételre. Hát nálunk is teljesen másképp működik ez. Pont ma hívtam fel a védőnőmet, hogy ihatok-e reggel kávét, mert nekem is alacsony nagyon a vérnyomásom. Jeleztem neki, hogy 3in1-bent szoktam inni. Azt mondta, hogy azt semiképp se, de sima kávét, tej és cukor nélkül azt lehet. Ráadásul nálunk a kifli tejes verzió van. Reggel megeszem a kiflit 2dl tejjel, utána rá egy órára leveszik a vért. 24hkm
2012. jan. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Múlt héten voltam cukor terhelésen.

Nem ittam nem ettem az nap míg túl nem voltam rajta!

Én cukros vizet nagy levegő és lehúztam alapon ittam meg .

Nem azt mondom,hú de jó volt,de rosszabbra számítottam.

Vittem magammal szendvicset meg kávét ittam ahogy meg volt minden vérvétel és semmi bajom nem volt!Ha valaki tud kísérjen el vagy vigyél valami könyvet amivel eltereled a figyelmedet róla.

Ja és az első babámat várom!:)

2012. jan. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!