Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Repülhetek, ha már valószínűle...

Repülhetek, ha már valószínűleg várandós vagyok?

Figyelt kérdés
Babaprojekt előtt állunk, kérdésem arra vonatkozik, ha tudom, hogy repülőre kell ülnöm rövid idő alatt többször is (négyszer két hét alatt), akkor érdemes-e várni egy hónapot, vagy a terhesség ilyen korai szakaszában nem árthatok vele a magzatnak?
2012. jan. 16. 17:58
 1/7 anonim ***** válasza:
2012. jan. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Repülhetsz, de a mágneses kapukon ne menj át, szólj, hogy terhes vagy, és akkor külön átvizsgálnak, nem kell átmenni. Én elég sokszor repültem terhesen, nem volt semmi gond.
2012. jan. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
EN meg a kapun is atmentem. Nem lett semmi bajunk. Elfelejtettem h terhes vagyok.
2012. jan. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én 6 hetes terhes vagyok és azt mondta az orvos, hogy az a baj a repüléssel, hogy túl sok emberrel fogsz találkozni, és lehet hogy elkapsz valami egzotikus betegséget, a melletted vagy előtted ülő, álló köhögő stb emberektől... ezért fokozottan veszélyes... sajnos :)
2012. jan. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 gabszem ***** válasza:
én úgy tudom, hogy a 6.-7. hónapig lehet repülni
2012. jan. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Betegséget bárhol,bármikor elkaphatsz. Gondolj bele, hogy a világon hány kismama ül repülőre egy nap, szerintem ez egy teljesen természetes dolog. Csak Magyaroszágon néznek Rád ferde szemmel sokan ha terhesen repülsz. Menj bárhová amíg lehet, után úgy is hónapokig csak a lakás és környéke lesz a legfőbb mozgástered.
2012. jan. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez attól is függ hogy ki hány éves korban vállal babát, és hogy mennyi ideig küzdött érte... mi 3 évig szóval én inkább nem kockáztatok.
2012. jan. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!