Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » MI a véleményetek dr Kazár...

MI a véleményetek dr Kazár Tibor nőgyógyászról?

Figyelt kérdés
2012. jan. 16. 18:08
 1/2 anonim válasza:
Szia, én hozzá járok, nagyon korekt, figyelmes és megbízható. Kb. 2. csöngésre mindig felveszi a telefont, tudja, hogy én hívom, sőt még azt is, hányadik hétben vagyunk. Mi már a 38. hetet tapossuk fiacskámmal, ha megszületik, leírom, hogy a szülésnél is ilyen jó volt e a doki. Összegezve én csak ajánlani tudom. Miért hozza szeretnél járni?
2012. jan. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom, aktuális-e még a dolog, de azért írok. :)

Nála szültem mindkét fiamat, az egyiket 2008-ban, a másikat 2010-ben. Korrekt, teljesen normális. Nagyon elegedettek voltunk vele (a férjem is). Tény, hogy nem az a "babusgatos" fajta, de én nem is bántam. Mindig felhívta a kockázatokra is a figyelmemet, ami számomra fonots volt.

2012. febr. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!