Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma voltam 32 hetes ultrahangon...

Ma voltam 32 hetes ultrahangon és kiderült hogy már 35 hetes vagyok! Kismamák nektek is előfordult már ilyen?

Figyelt kérdés
2009. máj. 27. 09:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem lehet,hogy csak annyira fejlett a baba, mint egy 35 hetes? Ez érdekes amúgy :) .

2009. máj. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer visszaminősítés volt 15-ről 13 hétre. Lehet, hogy csak a baba nő gyorsabban, és annak a kornak felel meg, de inkább az lehet, hogy a fogantatás pontos idejét nem tudják megmondani (ha csak Te nem tudod), csak saccolják, hogy az adott hónapban ekkor, és mivel egy hónap 4 hétből áll, és ez alatt bármikor történhetett, így előfordul a csúszkálás. Örülj neki, hogy előbb túl leszel rajta
2009. máj. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hát inkább attól félek hogy túl nagy a babám és tényleg nehéz szülésem lesz emiatt....:(
2009. máj. 27. 09:27
 4/11 anonim ***** válasza:
Mekkora a babád?
2009. máj. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Két dolog lehetséges. A baba a méretei alapján már 35 hetesnek felel meg, az nem feltétlen jelenti azt, hogy a terhességi kor számítása eddig rossz volt, de ilyenkor már a baba genetikai adottságai is érvényesülnek a méretekben. Ha a lelet számítógéppel íródott akkor lehet a doki nem javított minden adatot és az előző kismama leletéből maradt benne a 35. hét. (a batárnőm ilyen "tévedés" miatt kapott olyan leletet amiben szerepelt a fenyegető koraszülés diagnózis.)
2009. máj. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én pont az ellenkezője voltam...én már az első uh-n mínusz 1-1,5 hetes csúszásban voltam. Ez végig megmaradt. A vége felé 2 hetente mentem uh-ra, mert a dokim azt mondta, nehogy valamit benézzenek. Így április 29-re voltam kiírva, a doki 22-én kiakarta venni a babát, aztán megegyeztünk, hogy 24-e. Szóval hivatalosan 39-ik héten szültem, de akkor még elvileg 38 hetes voltam csak. A babám így sem lett kicsi, inkább átlagos. 3000 g és 55 cm:-)
2009. máj. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én 3,870-es babát szültem simán, epidurális érzéstelenítővel, bár azt csak a végén kértem, mert azt hittem menni fog nélküle. Semmi extra igényem nem volt, hagyományos szülőágyon történt a dolog. Bementem a kórházba, és 3 óra múlva már meg is volt, ami nagyon hamar elment, mert átöltöztem, beöntés, bedrótoztak, infúzió, érzéstelenítő stb. gátmetszésem se volt, egy picit berepedt, de 3 öltéssel megúsztam és azt sem éreztem. Azt hiszem szerencsés vagyok
2009. máj. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
ja de azt mondta a doki hogy holnap mennyek újra és átírjuk a kírt időpontot is...amugy az eredmény:BPD:89 MM,Femur:65 mm
2009. máj. 27. 11:46
 9/11 anonim ***** válasza:

Ne viccelj, 32 hetes UH alapján akar terhességi kort pontosítani?????!!!!!

Korábban nem voltál UH-n?

Nekem 28 hetesen 32 hetes méretei voltak, de fel sem merült hogy egy hónappal hamarabb szülök, és nem is szültem.

5-6 hetes UH alapján még pontosíthatna, nekem már a 12 hetesen is egy héttel nagyobb méreteket mutatott.

2009. máj. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen, ez 35 hetes szokvány-fejméret, tuti abból indul ki. Én dokit váltanék. Az lesz a vége, hogy túlhordottnak nyilvánítnak, és 3 héttel hamarabb kiszedik a gyereket. Ne hagyd magad....
2009. máj. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!