Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Teljes pánikban vagyok. A...

Teljes pánikban vagyok. A héten voltam a 16-hetes vérvételen és most hívtak, hogy hétfőn vissza kell mennem a párommal együtt mert találtak valami összeférhetetlenséget. Mennyi esélyem van hogy csak elnéztek valamit?

Figyelt kérdés
Nyolc éve szeretnék gyereket és augusztusban volt egy vetélésem. Remélem ez csak valami felnagyított dolog és nem komoly.
2012. jan. 18. 14:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát az esély nem sok,hogy elnéztek valamit.De elég kevés az infó,amit írtál.Az AFP-t csináltattad,vagy az integrált tesztet(annak a 16. héten van a 2. vérvétele,ami tul.képpen az AFP).És milyen összeférhetetlenség?RH?Mert annak meg már régen ki kellett volna derülni.Nem értem teljesen...
2012. jan. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha RH-összeférhetetlenséget találtak, akkor csinálnak egy kontroll vérvételt és annyi az egész, hogy neked kell majd gyógyszert kapnod azért, hogy a következő terhességnél a már véredben lévő ellenanyag ne okozzon problémát.

Azt nem tudom, hogy a vetélésed mennyire befolyásolja ezt, mert ha akkor már fönnált ez a dolog, akkor azonnal kapnod kellett volna erre gyógyszert...

De olyan komoly dolog nem lehet, ha hétfőig ráér...

Ne izgulj, biztos nincs nagy gond.

2012. jan. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Az AFP csináltattam.Sajnos nem tudok többet mert csak ennyit mondtak,hogy mit találtak nem tudom.Csak kíváncsi voltam járt-e már így más is és pozitívan végződött-e a dolog.
2012. jan. 18. 14:15
 4/15 A kérdező kommentje:
A vetélésem után nem kaptam szurit mert csak annak adnak aki negatívos de az én vércsoportom AB pozitív.
2012. jan. 18. 14:18
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Az rh negatív sem mindig kap szurit, pl én sem kaptam, mert csak akkor kapsz, ha a baba vére rh pozi de ha rh nega akkor nincs összeférhetetlenség. Lehet, hogy az apának a véréből ezt akarják megnézni.
2012. jan. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudok semmi okosat írni, csak remélem, hogy minden rendben lesz veletek, nagyon drukkolok! Ha lehet, írd majd meg, hogy mi volt!
2012. jan. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha pozitív vagy akkor nem lehet szó RH összeférhetetlenségről, mert az csak kizárólag negatívos anyukáknál lehetséges.
2012. jan. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy csak afp-t csináltak? Hol csinálták a vérvételt?
2012. jan. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Kedves kérdezö!mit mondott a doki?
2012. jan. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Kiderült mi a probléma?
2012. jan. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!