Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dec.20 az utolsó mensim első...

Dec.20 az utolsó mensim első napja.31-én,1-jén voltunk együtt a párommal. Aki ért ehhez:lehetek terhes?

Figyelt kérdés
2012. jan. 18. 08:52
 1/9 anonim ***** válasza:

mármint mihez ért a párod?

van esély igen, bár tudni kéne mikor szokott lenni peteérésed. ha a 14nap körül, akkor megvan az esély!

drukkolunk érte v nem szeretnéd? (mert akkor védekezhettetek volna...)

2012. jan. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

A párom sokmindenhez ért...:)))

Viccet félretéve: úgy értettem, hogy aki ért ehhez, mármint hogy mensi után mikor a legesélyesebb a baba fogantatása, szóval arra gondoltam, hogy olyanok válaszoljanak! Megmondom őszintén, én soha nem számolgattam, azt sem tudom mikor van peteérésem, általában 26-28 naposak a ciklusaim. Már van egy babánk, másfél éves lesz, és bár konkrétan még nem mostanra terveztük a tesót, azért örülnénk neki:) Az az a 2 alkalom volt, amikor nem védekeztünk. Köszönöm a választ egyébként!

2012. jan. 18. 09:04
 3/9 anonim ***** válasza:
Akár lehet is belőle valami.
2012. jan. 18. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ugyanigy voltam tavaly elott,annyi kulombseggel,hogy nekem a mensim elso napja dec.18 volt.Szeptember 30-an szuletett a picikem.Ugyhogy szerintem siman lehetsz terhes.
2012. jan. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
elég kicsi az esély mivel csak 2x voltatok együtt. de attól még persze lehet
2012. jan. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
egyébként a ciklus 11. és 22. napja között akármikor lehet peteérés,fogamzás,de ismerek olyat aki pont mensi előtt szexelt és terhes lett és olyat is aki mensi alatt,és úgy is. igy nem is kell számolgatni,butaság. minden másnap szeretkezzetek és hipp-hopp összejön
2012. jan. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Gondoltam megírom, hogy 25 hetes a pocaklakó...:)
2012. jún. 12. 16:39
 8/9 anonim ***** válasza:
gratula! én az egyik válaszoló vagyok, a miénk 22 hetes :))
2012. jún. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, én is gratulálok Nektek:)!
2012. jún. 13. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!