Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Érdemes SZTK fogorvosi rendelő...

Érdemes SZTK fogorvosi rendelőbe menni terhesen?

Figyelt kérdés
Vagy inkább magán dokihoz? Az SZTK-ban nem nagyon bízom... Mik a tapasztalataitok?
2008. ápr. 2. 13:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia. Én most csináltattam sztk.ba, teljesen normálisak voltak, még az injekciót is úgy kaptam hogy nem is éreztem, és majdnem el aludtam ahogy a doki csinálta, pedig egy fél fogat tömött.Jó babavárást 37 hetes kismama
2008. ápr. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ha tudnátok egy jó fogorvost ajánlani Budapesten annak is örülnék.
2008. ápr. 2. 13:14
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem 2 fiam van, én is Sztk-ba járok, mindig is oda jártam. Nagyon aranyos a dokinéni, én mindig gyerekekkel megyek, mert nem tudom kire bízni őket, és még örülnek is nekik.

A 13.kerületibe (Visegrádi u.) járok (Újpestről), Dr. Nagy Judithoz.

De tudok egy jót a 3.kerületibe (Körte u.) Dr. Tóth Klára. Ő volt az előző a 13.ker-be, csak nekem Óbuda messze van Bkv-val, gyerekekkel.

Boldog babavárást! :o)

2008. ápr. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én előtte is, most is SZTKban voltam, szépen rendbe tette a fogaim, semmi gond nem volt, és nem került egy fillérembe se, vagyis a tbt ugye már kifizettem a béremmel...

Ha nem bízol benne, menj magándokihoz, vagy döntse el a pénztárcád..

2008. ápr. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Pont a pénztárcám miatt kérdeztem, mert nem állunk túl jól és inkább a babára költeném a pénzt, de azt sem szeretném, hogy nem megfelelő fogorvosi kezelés miatt legyen gond később. Azt hiszem kipróbálom az SZTK-t.
2008. ápr. 2. 16:01
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan menj sztk-ba. Nem lesz baj! Nekem mult héten is és tegnap is tömtek egy fogam az sztk-ban és nagyon igényesz, tiszta volt minden. Nem is fájt!!!26. hetes kismama
2008. ápr. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!