Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Angliai kismamak tapasztalat...

Be-szi kérdése:

Angliai kismamak tapasztalat az itteni fogorvosi ellatasrol?

Figyelt kérdés
2011. júl. 26. 19:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Hááát, én nem mertem itt elmenni.
2011. júl. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ma regisztraltam,hetfore kaptam idopontot.Kedves volt az adminisztrator es az egesz klinika legkore tetszett.Hetfon jon a beszamolo:)A fofogdoki sved...

22 hetes vagyok most,mar nem tudok haza utazni egyeb okokbol,de az otthoni dokim sem rendel mar,ugyhogy mindenkepp uj dokim lesz...majd hetfon minden kiderul:))

2011. júl. 26. 20:27
 3/4 A kérdező kommentje:

Na S.O.S.-ben kertem korabbi idopontot,ma 10-re.Fel ora es kint is voltam,kihuzta.Semmit nem ereztem,ugyes volt a doki.

A magyar rendelovel osszehasonlitva eleg szimpla.Alapvetoen nem volt rossz, de lattam az asszisztenst hozni a fogot,kibontotta a csomagolast es azt a reszet fogta meg amivel a fogamat megfogjak...ez hagyjan..de nem volt rajta kesztyu...

2011. júl. 28. 13:22
 4/4 anonim ***** válasza:

Minek az. Én ma vérvételen voltam és se kesztyű, se fertőtlenítés, se kézmosás az előző betegek után. No comment.


Első voltam.

2011. júl. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!