Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Apás szülés, pro és kontra!...

Apás szülés, pro és kontra! Tapasztalatokra vagyok kíváncsi: ki bánta meg, ki vinné be újra a párját?

Figyelt kérdés
Aki megbánta, miért döntene másként? A látványt nem bírta a férfi, vagy szülés közben feszélyezett benneteket a párotok jelenléte?
2012. jan. 18. 18:08
 1/9 anonim ***** válasza:
10%
Kismillió ilyen kérdés van. Miért nem olvasgatsz?
2012. jan. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%
Nekem bent volt a kisfiunknál,és tök jó volt,kamerázott,és míg engem rendberaktak,ő babázott :))Majd nyáron a kislányunk születésénél is mindenképp szeretnénk hogy bent legyen.
2012. jan. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%
Nekem is bent volt a férjem, csodás volt, nagyon sokat segített a harmadik gyermekemnél. Bánta, hogy az első kettőnél nem merte bevállalni..neki is nagy élmény volt!! csak egy kicsit megrendeztem a karját, de kibírta..
2012. jan. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%
Igaz engem császároztak ott is bent volt velem a férjem.De ha simán szültem volna akkor is bejött volna.
2012. jan. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2012. jan. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
68%
Mind a négy gyermekünk születésénél ott volt a férjem. Fogta a kezem, simogatott, segített. Nekem nagyon jó volt, mert így egy percre sem voltam egyedül. Tehát ha újra kezdenénk is szeretném, ha bent lenne és ő is. Elvágta a köldökzsinórt. Azt, ahogyan rám nézett szülés után, soha nem felejtem. Csodálatos volt, közelebb kerültünk egymáshoz.
2012. jan. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
67%

Nálunk nem volt apás szülés:)Így akartuk és utólag sem bántuk meg:)Hozzáteszem fantasztikus orvosom és szülésznőm volt,jó volt a hangulat,csodás élmény:)

Szerintem ahány pár,ahány ffi-nő,ahány élethelyzet,annyi vélemény,a legfontosabb,az egészség:)

2012. jan. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk bent volt apa, és nagyon sokat jelentett nekem, nem is tudom mi lett volna velem nélküle. Lelkiekben nagyon megnyugtató volt. Fogta végig a kezem, simogatott, vette velem a levegőket, segített mindenbe, megemelt ha kellett, stb. Néha egy egy poénnal oldotta a hangulatot:-)
2012. jan. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Mindkét gyermekünknél ott volt,ha lenne még tuti megint ott lenne. Nagyon sokat segített!
2012. jan. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!