Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császár kontra természetes...

Császár kontra természetes szülés? Van olyan aki mindkettőt átélte?

Figyelt kérdés

Kíváncsi lennék a különbségekre, nekem sajnos egyenlőre csak a császár adatott meg. Esetleg van itt olyan is akinek először császár volt utána természetes? Remélem gyarapítom ezen anyák számát majd.

Meséljetek melyikből milyen felépülni, van-e különbség anya-gyermek kapcsolatban, melyik milyen élmény maradt, apás volt-e stb.?


2009. jún. 21. 15:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia

Én szültem így-úgy is , előbb volt a császár, sokkal hamarabb felépültem a természetes szülés után, azt nem tudom hogy ezért ragaszkodik-e jobban a lányom hozzám vagy csak anyás. De ha választhatnék csak természetes úton szülnék.Ha van még kérdésed priviben is szivesen válaszolok.

2009. jún. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem baj ha itt kérdezek? Ha gondolod akkor priviben is válaszolhatsz!

Mennyi idő telt el a két szülés közt? Mennyit vajúdtál a másodiknál? Az első miért volt császár?

Hallottam már olyat, hogy elaltatnak császár utáni term. szülésnél, hogy ellenőrizzék a heget belülről, ez igaz? Hol szültél?

Bocsi, de minden érdekel!

2009. jún. 21. 16:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia a Szent János kórházban szültem, 2,5 év van közöttük, vajúdás az kb 8 óra volt, az első azért lett császár mert elfolyt a magzatvíz reggel 5 kor és semmit nem tágultam 12 óra alatt.És nem altattak el szülés után csak kézzel kitapintotta a heget. De nem mindegyik orvos vállalja el a császár utáni természetes szülést.
2009. jún. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a kedves válaszod! Majd fogok erről beszélni az orvosommal.
2009. jún. 21. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!