Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Álom kontra szülés? Álmodtatok...

Álom kontra szülés? Álmodtatok arról, hogy hogyan fogtok szülni?

Figyelt kérdés
Testvérem a hónap végére van kiírva és az utóbbi időben rémálmai vannak a szüléssel kapcsolatban.Nagyon be van parázva.Hiába nyugtatom, meg mondom hogy falra festi az ördögöt, semmi nem használ.Az előző szüléseinél semmi gond nem volt.Hátha nektek van tapasztalatok.Rémálmaitok voltak, de semmi probléma nem volt.Minden tapasztalatra kiváncsi vagyok, legfeljebb felolvasom és nem megmutatom neki.Köszönöm!
2011. jan. 19. 10:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze, hofy álmodik a szüléssel, hiszen így, az utolsó hetekben minden kismamát ez foglalkoztat éjjel-nappal. Nekem se volt semmi rossz álmom az első babánál, hiszen eleve nem tudtam, mire készüljek, hogyan is zajlik élesben egy szülés. A másik 3-mal már voltak borzasztó rossz álmaim... elakadt a baba, szülés közben keresztbe állt, meg hasonlók... Fura dolog az emberi agy, az álmok még furábbak... Annyi hülyeséget össze tudunk hozni alvás alatt, hogy az éberen szinte fáj. Na, nekem ezek után a rémálmok után mind a 3 következő szülésem gyors, viszonylag könnyű lett... Próbálja valahogy elhessegetni ezt a sok butaságot, mert csak rástresszel a szülésre és bevonzza a bajt!
2011. jan. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm hogy válaszoltál!

Hiába nyugtatom, annyira felheccelte magát:(

Az az igazság hogy már az előző terhességét sem javasolták egészségügyi okok miatt, és hiába mondom neki hogy nekem még ezt az 1 babámat is el akarták vetetni az orvosok, még is itt vagyunk, nem használ semmit.

Olyan balszerencsés alkat, aki ha nagyon felhúzza magát valamin, akkor az tuti hogy rosszul sül el.

Már aggódok érte.

2011. jan. 19. 10:21
 3/4 anonim ***** válasza:

én még szülés előtt állok, de én is sokszor álmodom ezzel. Szerencsére csak pozitív álmaim vannak, pl hogy megszülöm és kérdezem, hogy ennyi? :D élőben gondolom nem lesz egy sétagalopp, de legalább nem parázom szét a fejemet.

32 hetes

2011. jan. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 melcsiboszi ***** válasza:

33. hétben vagyok, és én is álmodtam már a szülésről, olyan hülyeségeket, ahogy illik! :-) Októberben volt az esküvőnk, azt is vagy ötször megálmodtam, de semmi köze nem volt sem a tervezetthez, sem a végül megvalósulthoz.

Úgyhogy ne foglalkozzon vele, minden teljesen másképpen lesz úgyis, rendben fog lezajlani a szülés és egészséges lesz a baba!!! ;-)

2011. jan. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!