Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen trükköket vettek be a...

Milyen trükköket vettek be a terhesség alatt narancsbőr ellen?

Figyelt kérdés

A narancsbőr elleni készítményeket terhesen nem lehet alkalmazni vagy van esetleg ez alól kivétel? Tragikusnak nem tragikus a helyzet, de nem is szeretném, ha azzá válna.

Még csak 23 hetes vagyok, de a bokámon észrevettem, hogy elkezdtem vizesedni. Gondolom ez se tesz jót a kritikus területeknek...


2009. máj. 27. 11:42
 1/8 anonim ***** válasza:

Én mandulaolajat használok,de a cicimen semmi nem segít már szerintem.


22 hetes pocis

2009. máj. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
45%
Köztudott, hogy a legdrágább krém sem tünteti el a narancsbőrt. Akinek már egyszer van, az meg is fog maradni. Max. részben lehet csökkenteni, de ennyi. Én már utánaolvastam pár hónapja valahol , ahol tudományosan megmagyarázták az egész jelenséget. Sajnos én nem tudom ugyanúgy visszamondani, elmagyarázni neked. Annyit lehet tenni, hogy ne legyen rosszabb. Sok vizet kell inni, kevés sós, fűszeres, agyoncukrozott ételt, italt fogyasztani, plusz rendszeres testmozgás.
2009. máj. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A narancsbőr ellen semmit sem tettem, az volt a terhességtől függetlenül.:)A striákra sem kellett figyelni, mert nem repedt szét a bőröm.

a vizesedés elég súlyos volt, már fogni se tudtam a véggén és egy cipő sem jött fel rám.Kevesebb sót ettem és nem ittam négy, csak három liter vizet naponta.

2009. máj. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A mandulaolaj az csak a striák kialakulása ellen jó, nem? Én a narancsbőrre gondoltam.
2009. máj. 27. 11:52
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem elég régóta van narancsbőröm amikor nem voltam terhes szoliba jártam...attól halványult:)most meg terhesség alatt kenem a bőröm mondjuk nekem a hasam se csíkos:)de utánna ha megszülök sztem megint szoli:)
2009. máj. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ó, közben írtatok. Hát én is részt vettem ilyen tanulmányon és egy jó készítmény igenis tud hatni, de azzal tökéletesen egyetértek, hogy semmilyen krém nem tudja teljesen eltűntetni a dolgokat, csak esetleg javít a helyzeten. Csak gondoltam hátha van valakinek valami trükkje. De köszönöm a válaszaitokat!
2009. máj. 27. 11:55
 7/8 anonim ***** válasza:
Én a fahéjas testápolóról hallottam, de ha megszültem futni fogok, az segít!!!
2009. máj. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egy kutatás kimutatta, hogy néha elég lefogyni és ápolni a bőrt.

Nekem terhesség előtt volt narancsbőröm, amit kentem, és durván három tubus krém után eltűnt. Citromsárga Garniert használtam, és nekem bevált.

Terhesség alatt is használom, de már csak így a vége felé(5hetes kezelés, kis mennyiségben, nem minden nap)

2009. máj. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!