Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt lehet narancsb...

Terhesség alatt lehet narancsbőr elleni krémet használni a fenékre és a combokra? Gondolom a hasra nem ajánlott, vagy tévedek?

Figyelt kérdés
Köszi!
2009. júl. 19. 13:29
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
nem lehet, rengeteg káros kémiai anyag van benne ami felszívódik a bőrbe (különben hogy hatna) a koffeinről nem is beszélve. Ha csak alkalomszerűen használnád, akkor nem ártana (mint pl kéthavonta egy hajmelír), de az ilyen krémeket gyakran naponta többször is fel kell kenni hogy érjen is valamit, így felhalmozódik a sok-sok kémiai méreg. Szóval szerintem ne használd terhesen.
2009. júl. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
59%

Sajnos felesleges is lenne használni, mert a szervezet annál aki arra hajlamos, most sokkal jobban "gyártja" a narancsbőrt, raktározza a zsírt. Én is így vagyok ezzel. Nagyon idegesít, dehát nincs mit tenni, majd szülés után tornázunk meg kenekedünk.

Viszont a direkt kismamáknak való terhességi csíkok elleni krémet mindenképpen használd, mert az szerintem tényleg segít! Azzal kend a feneked, combod is!

37+3 hetes

2009. júl. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Semmiképp se kend magad, terhesség alatt a salaktalaníztó készítmények egyik formája sem ajánlott! M.
2009. aug. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Terhességi csíkok ellen használj krémet.Én a vichy-t kentem, és eddig semmi repedésem nincs.Szülés után a narancsokat el lehet még tüntetni pl.tornával,de ha repedsz az ottmarad.Amúgy sem hiszek a karcsúsító krémekben diéta, edzés is nehezen viszi le, nehogymár egy krém meg....
2009. aug. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Mandulaolajjal lehet kenni, az teljesen természetes anyag, és nagyon jó!

Bármelyik gyógynövényesnél vagy Rossmannban be tudod szerezni.

2009. aug. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szia! én használtam, a doki azt mondta hogy nyugodtan lehet. Káros kémiai anyag?? hát nemtudom... végülis az összes testápolóban, krémben van, tehát tök mindegy, hogy mivel kened magad. Hasadra azért ne kend. Én 20 hetes vagyok, és kenegetem magam (avonos narancsbőr elleni krémmel)
2009. aug. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!