Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nemsoká születik a picim. A...

Nemsoká születik a picim. A suli nem sikerült, újra fogom kezdeni a 4. et, még nincs hol laknunk, a párom nem talál munkát se, még a picinek nem sok mindene van meg. Ilyenkor nem jár valami támogatás vagy valami? Kismamák senki nincs ilyen helyzetbe?

Figyelt kérdés
2009. máj. 27. 11:50
 1/8 anonim ***** válasza:
78%

A helyi önkormányzatnál tudnál érdeklődni, esetleg valamilyen jogcímen lehet, hogy adnak valami segélyt.(nem biztos!)

Nekünk sok minden használt volt, egyedül az ágy volt új.

Ismerősöktől kaptunk cuccokat, meg amit lehetett babakocsi meg ilyenek azokat használtan, olcsón vettük, szülői segítséggel!

Senkitek nincs aki tudna segíteni?

2009. máj. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hát házunk lehetne mert van 1 üres ház amiért még albérlet se kéne de hát amiért ezt történt hogy terhes lettem 19évesen az ismerősöm nem adja ide a házat,ruhákat már szereztem be van 1 csomó:)kiságy,hordozó,kád,az is van a babakocsit majd amit kapok 62ezret szülés után abból veszem csak azon aggódok ha albérletbe megyünk hogy élünk meg 70ezer ft-ból:(
2009. máj. 27. 12:00
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Menj be a környéken egy Máltai Szeretetszolgálat irodába,ott nagyon sokat tudnak segíteni. Biztosan adnak babakocsit,ágyat,ilyesmit. A védőnőd is sokat tud segíteni! Sőt,ha jól tudom,minde nagyobb városban a máltai szervez ruhaosztást is,ott is találhatsz esetleg jó cuccokat a picinek! Nagyon sok sikert kívánok Neked, és a Picinek!
2009. máj. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget:)
2009. máj. 27. 12:02
 5/8 anonim ***** válasza:
85%
Nem kell elkeseredni én 16 voltam amikor az első baba született. Mégis valahogy mindig megoldódtak a dolgok, pedig elég szegények voltunk. Ma már 9 éves elmúlt és egy öcsikéje is van! :)
2009. máj. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az önkormányzat ilyenkor szokott ideiglenesen lakást biztositani,de be kell menni a hivatalba,ki kell tölteni egy papirt meg kérvényt kell irni!Remélem megoldódik a helyzetetek!A párodnak pedig tudnak biztositani ideiglenesen munkát,amit a hivatal fizet,ezután is érdeklődjetek,hogy nálatok milyen lehetőségek vannak!Sok szerencsét!

2009. máj. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnálom, hogy ilyen nehéz helyzetben vagytok. Tudom,hogy ilyenkor már a megoldást kell keresni a problémákra, de nem kellett volna ezt jobban átgondolnotok? Persze, ki kell használni minden segítséget,segélyt, amit lehet, de nem támaszkodhatsz mindig másra.

Nem akartalak megbántani, és jó egészséget, sok boldogságot kívánok a picihez.

2009. máj. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Önkormányzatnál, vagy a Családsegítők-tól tudsz kérni átmeneti segély igénylő lapot. Ezt egy évben 2x-3x tudod kérni. Max. 20.000ft-ot adhatnak. Sok szerencsét.
2009. máj. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!