Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt milyen zenét...

Terhesség alatt milyen zenét érdemes hallgatni és milyent nem? Mert ugyebár a magzat is hallja. Vagy lényegtelen? Nincs hatással rá?

Figyelt kérdés
2012. jan. 18. 21:58
 1/9 Disi ***** válasza:
Én néha Jazzt hallgattam, nem mertem sűrűn, féltem hogy zavarja. Na hadd ne mondjam hogy szereti, mármint megnyugszik tőle, pedig még csak 6 hós. Szerintem olyan zenét hallgass, amit szeretsz te is. Amitől te is kikapcsolódsz. (Nem valami nagyon zajosat, mert az én babóm akkoriban is utálta a turmixgépet és most is :))))
2012. jan. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Klasszikusat (pl. vivaldi).
2012. jan. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
Ami neked tetszik. A magzatot nem zavarja semmilyen zene.
2012. jan. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én hallgatok popot,rockot, meg ami megy a rádióba és amit ismerek azt éneklem is, sőt még táncolok is, élvezem, jó kedvem lesz tőle, a kétévesemmel szoktunk így bulizni... :D

Pocilakó nem bánja... :) Ilyen voltam akkor is, amiikor a naggyal voltam várandós. Mondjuk akkoriban sokszor megnéztem a Mammamiat és az Abba dalokat a mai napig szereti a nagy... :P Szerintem mindegy mit hallgatsz, csak neked jól essen és boldog legyél tőle, akkor a baba is boldog lesz! :) További jó babavárást!

2012. jan. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%

Vannak, akik azt állítják, hogy a klasszikus zene jót tesz. De nem tudom, hogy ez be van-e bizonyítva.

Belegondolva józan parasztésszel: Egyáltalán hallhat valamit, és ez fogja befolyásolni, nem az, hogy miután megszületett, hogy bánsz vele.

te mire emlékszel "ebből a korodból"

Én inkább azt tudnám elképzelni, hogy a te érzéseidet érzi. Érzi, ha jó kedved van, vagy ha szomorú vagy. De ez csak az én véleményem.

2012. jan. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

[link]


én alapból szeretem a klasszikusokat :)

2012. jan. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én a kocsiban Paul Kalkbrennert hallgattam. Ha bömböl a gyerek,beteszem a Sky & Sand-et és pár mp alatt lenyugszik és többnyire el is alszik.
2012. jan. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én azt hallgatok, amit ÉN szeretek, nem a "tudományosan bebizonyítottat" (egyébként szeretem a klasszikust is, úgyhogy az is megy közben). Van ami neki is tetszik, és ezt ki is nyilvánítja. (most Vaya con Dios megy)

Hogy hallja, az tuti, a múltkor mondom magamnak, lássuk, lereagálja-e. Épp nagyon táncos kedvében volt, betettem neki egy kis death-metalt (tévedés ne essék, sosem hallgattam ilyesmit, youtube-on kerestemm, mert itthon nekünk ilyen nincs), szóval az első 2 ütemre teljesen leállt. :))) aztán visszatettem Lila Downs-t, és akkor újrakezdődött a mocorgás. :)

2012. jan. 19. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Olyan zenét hallgatzs, amilyet csak szeretsz. A babá nem fogja egyik se megzavarni, nyugi! ha te épp keményebb zenéket hallgatsz, a kicsi azt fogja megszokni, később is emlékszik makjd a sokat hallotra, őt az fogja megnyugtatni. Persze, ha szereted a kasszikusokat, hát hallgasd azokat! De nem kell magadat kínozni csupán azért, mert valaki szerint a babának csak a gyerekdalok vagy a klasszikusok a megfelelőek.:D

A lényeg az, hogy téged ne zavarjon, megnyugodj, el tudj lazulni az adott melódiától.

2012. jan. 19. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!