Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26. hetet töltöm pénteken. Ma...

26. hetet töltöm pénteken. Ma kissé több volt a folyásom mint egyébként szokott, és a pici is nagyon lenn a méhszájamnál rugdos. Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
Folyásom ugyanolyan mint szokott, csak több. Krémszerű, picit sárgás, szagtalan.
2009. máj. 27. 12:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Terhesség során folyamatosan változik a folyás minősége és mennyisége is. Majd meglátod, ahogy haladsz előre, több lesz a mennyisége is. Normális jelenség, de nem mindenkinél jelentkezik.

Ha nem kóros, akkor nincs baj.

Az, hogy a baba hol rugdos, változó, ilyenkor még forog a méhben, hol erre hol meg arra rúg egyet:) Később már ő sem lesz ilyen kis aktív.

Ha nagyon aggódsz, említsd meg az orvosodnak a folyást, de szerintem semmi probléma:)

2009. máj. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Nagyon kedves vagy!

Minden jót!

2009. máj. 27. 13:51
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia! Én 24 hetes vagyok, és a baba nekem is a méhszájat nézte ki magának mostanában, így van olyan nap, amikor elég kellemetlen, de ez egy hosszú pihenés vagy alvás után el szokott múlni. Nem tudom, hogy lehet-e összefüggés a baba mozgása (ill. holléte) és a folyás között, de a hétvégén, hasonlóan hozzád, én is több folyást tapasztaltam. Aztán rájöttem, hogy elég sok cukros dolgot ettem (jégkrém, fánk, banán)és már máskor is tapasztaltam, hogy ettől erősebbé válik a folyás. És én is úgy tudom, hogy a terhesség során néha növekszik a mennyisége, ez normális. Szerintem ne aggódj, de ha a pici nagyon lent rugdos, esetleg keményedik a hasad, akkor pihenj le!

További jó egészséget, boldog babavárást!

2009. máj. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!