Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetesen megyek legkozelebb...

12 hetesen megyek legkozelebb dokihoz, de csak 7 hetesen voltam eloszor. Nem tul nagy a tavolsag a 2 idopont kozott?

Figyelt kérdés
2009. jún. 3. 11:00
 1/9 anonim ***** válasza:

szia!

én voltam 6-8-9-11-12-15 hetesen,mondjuk én problémás voltam.Ja meg most 16 hetesen 4D-n.Ha minden ok akkor nem nagy idő.Boldog babavárást.

2009. jún. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Uristen ennyiszer!Akkor most megilyedtem,miert voltal problemas?
2009. jún. 3. 11:16
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia!A 12. hétig 2 hetente kötelezően kellett mennem,pedig semmi gond nincs (SZTK RENDELÉS).Aztán,mivel elmult a kritikus 12 hét,utána 20 hetesen voltam (közben 18. héten 4D-n),legközelebb majd csak a 28. hét táján kell mennem.De előtte itt is beiktatok egy 4D-t,ha az anyagiak megengedik.


23hetes pocis

2009. jún. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem voltak bevérzéseim,közben orvosváltás és tudod az új orvos is átvizsgált aki magán és akárhányszor mentem meg uh.zott.Sőt a 15 hetinél én kértem hogy nézzen meg.De ne aggódj mert te később mész!!!

Boldog babavárást!

2009. jún. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
11%
Ha minden nap felteszed a kérdést csak magad idegesíted fel, hogy neked miért kell ilyen sokára menni. Általában magánrendelésen szokták gyakrabban visszahívni a kismamát, vagy ha valami gond van.
2009. jún. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én a 6. héten voltam először, de engem visszarendelt a 9. héten, mert először nem volt még szívhangom. Utána 12. héten kellett mennem nekem is és legközelebb majd csak ha megvan az AFP eredménye, úgy a 17-18. héten. Én is aggódtam, de azt mondták ne izguljak, valaki még ennél is ritkábban jár.
2009. jún. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

kedves utolso elotti!!!!!!

Ha ugy gondolom minden oraban fel fogom tenni a kerdest,senkinek nem kotelezo valaszolni,foleg nem az ilyeneknek mint TE!

kepzeld ahol en elek ott az elso idopontomat 5es fel honaposan kaptam volna,ezert a magam felelosegere mentem el 1 dokihoz akinek nem a paciense vagyok,csak ugy megvizsgalt,es mivel a kovetkezo vizsgalat az mar magyar.o lesz pont akkor leszek 12 hetes mikor haza tudok menni,ezert volt a kerdesem,de te ezt nem ertheted,ezert az aggodasom TUDOD!!!

2009. jún. 3. 11:50
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is csak azt tudom mondani, hogy nyugalom.Én 6 hetesen voltam először aztán 7 hetesen mert elkezdtem barnázni, akkor kaptam gyógyszert.Utána 3 hétre hívott vissza ami csak jövő héten lesz.Tehát barnázás és még 3 hetet várjak is.Az a gyanúm hogy csak nekünk kismamáknak sok ez az idő, én is próbálok nyugodt lenni.Igaz nálad 5 hét...de átérzem.Azért nyugalom.

2009. jún. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!


én 5 hetesen voltam és legközelebb én is csak a 12. héten mehetek. Azt mondták, ha nincs panasz akkor várjak nyugodtan a 12. hétig mert akkor már jól látnak mindent. (Skóciában vagyok)

Vannak országok ahol panaszmentes terhesség esetén csak egy ulrahang van a 20. hét körül. Szóval ne aggódj!

2009. jún. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!