Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetesen voltam dokinal,...

7 hetesen voltam dokinal, legkozelebb csak 12 hetesen megyek, az nem keso?

Figyelt kérdés
honnan tudom addig,hogy minden rendben lesz,most 10 hetes vagyok.A tuneteim mensi szeru hasfajas es mellfeszules ezek voltak es vannak most is,akkor minden rendben odabent ugye?
2009. jún. 2. 13:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Gondolom látta már a babád szívhangját, ezért rendelt vissza csak a 12. hétre, amikor is megnézi hogy minden rendben van-e vele (főleg nyaki redő és orrcsont).

Nehezen lehet bírni két vizsgálat között, de kitartás!


A tüneteid normális terhességi tünetek, de változhatnak, ezért próbálj meg ne túl nagy jelentőséget tulajdonítani nekik.


Én is végigparáztam azt az időszakot, míg nem éreztem a mozgását, de minden rendben. Veletek is így lesz, nyugalom! :)


Üdv.

20+3 hetes km

2009. jún. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia! Én a 6. héten voltam, de nekem még nem volt szívhang, ezért mennem kellett 9. héten is, aztán utána csak a 12.-en. Most legközelebb majd 17-18 hetesen kell mennem, ha megvan az AFP eredménye.

Ne aggódj, biztosan minden rendben van! :)

2009. jún. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ne aggódj minden oké ott bent , és elolvadsz ha meglátod a képernyön ha meglátod ! minden okéé lessz é s én is pont ezekben az idö pontokban voltam !
2009. jún. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! én 5 hetesen voltam, még szívhang sem volt. Legközelebb a 12. héten megyek. elég nagy para, hogy úgy mondjam. Még mindig van hátra két hét várakozás és fogalmam sincs hogy mi történik odabent. ha nincs problémám, nem mehetek előbb. Próbálj meg nem aggódni, én is ezen dolgozom :-)
2009. jún. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!